העבודות לחידוש מדרחוב רוטשילד יחלו בחודש ינואר

הדמיה מדרחוב רוטשילד
 

לאור בקשתם של בעלי העסקים במדרחוב רוטשילד לדחות את תחילתן של עבודות השדרוג נענתה עיריית ראשון לציון והעבודות יחלו בחודש ינואר

עבודות שדרוג מדרחוב רוטשילד, שהיו אמורות להתחיל בימים אלו, נדחו עקב בקשתם של בעלי העסקים במקום, שדרשו לעקב את תחילתו של הפרויקט, עד לאחר חג החנוכה. עיריית ראשון לציון החליטה להיענות לבקשתם ואישרה את דחיית התחלתן של עבודות השדרוג לחודש ינואר.

 במסגרת הפרויקט, ביוזמתו של ראש עיריית ראשון לציון , דב צור, ישופץ וישודרג מדרחוב רוטשילד, בהשקעה של כ-11 מיליון שקלים. העבודות תכלולנה שיפוץ מסיבי של מדרחוב רוטשילד הישן, בין רחוב הרצל לרחוב מוהליבר.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"כעיר שהציבה לה למטרה להפוך למרכז העסקים החדש של ישראל, אנו עושים הכול על מנת לסייע לבעלי העסקים העירוניים ולהיות קשובים להם עד כמה שאפשר. מדרחוב רוטשילד הוא הלב הפועם של העיר מאז ימי המושבה ותהליך שדרוגו, במסגרת התכניות לשיקום ושימור לב העיר ההיסטורית, חייב להתבצע בשיתוף פעולה מלא עם בעלי העסקים במקום.  בעוד כחודש יחלו העבודות שבסיומן ייהנו תושבי העיר ממדרחוב בעל אופי חדש-ישן, משודרג ומזמין".

 חבר המועצה אייל מושיוב, מחזיק תיק המדרחוב, אומר כי "לאורך כל הפרויקט הקפדנו לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם בעלי העסקים במדרחוב וכפי שהבטחנו לשתף פעולה גם בהמשך, נענינו לבקשתם של בעלי העסקים, וכך נמשיך לפעול גם בהמשך הדרך. חשוב לי שבעלי העסקים במדרחוב יחושו שיש להם למי לפנות וגם בהמשך אני מזמין אותם לפנות אלי בכל שאלה או בעיה-דלתי פתוחה".

 יו"ר החברה הכלכלית, יוסי שניר: "החברה הכלכלית מבצעת את פרויקט שדרוג המדרחוב ומבינה היטב את חשיבותה של עבודה בשיתוף פעולה עם בעלי העסקים ברחוב. שמחנו לעמוד לרשותם הפעם ונשמח לעמוד לרשותם גם בעתיד". 

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

5 בדצמבר 2011