ביקור ראש העיר בבית האבות הבולגרי בעיר

 

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, הגיע בשבוע שעבר לביקור בבית האבות הבולגרי בעיר, על מנת לעמוד מקרוב ולשמוע על צרכיהם ובקשותיהם של דיירי המקום. אל ראש העיר התלוו ממלא מקום וסגן ראש העיר, מוטי עג'מי, מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, ראש המינהל לשילוב חברתי, נעמי אחימור, מנהלת אגף פעולות חברתיות, רחל בטיטו ומנהלת הלשכה לרווחת הזקן, איריס בן גוב.

 בפתח ביקורו דיבר ראש העיר בפני דיירי הבית, וציין כי מטרת הביקור היא התעניינות לשלומם של הדיירים, וסיוע בפתרון בעיות, במידה וישנן כאלה. וכך, ענה ראש העיר לשאלות הדיירים והבטיח לטפל בסוגיות שהועלו במפגש.

 דיירי בית האבות הודו לראש העיר על העשייה הניכרת בעיר וסיפרו כי הם מרוצים מאד משירותי בית האבות הבולגרי, חלקם אף סיפרו שהמקום מהווה עבורם "גן עדן". לבקשת דיירי הבית הבטיח ראש העיר לטפל בתיקון המדרכות ובדרכי הגישה אל המבנה ולכן, בסיום הביקור סייר ראש העיר בבית ובסביבתו במטרה לבחון את תנאי המחייה בבית האבות ומחוצה לו.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור: "נמשיך לפעול על מנת להעניק יותר לאוכלוסייה המתבגרת בעיר. אנו פועלים כל השנה בכדי להקל על ציבור הקשישים ולסייע ככל שביכולתנו, על מנת לשמור על חוסנו וביטחונו הפיזי והנפשי של ציבור זה". 

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

18 ביולי 2011