ראשון לציון בדרכה להפוך למרכז החדש של ישראל

 

'אלבר' תבנה מרכז לוגיסטי ומשרדי הנהלה חדשים על 32 דונם סמוך למתחם איקאה בראשל"צ

אלי אלעזרא:"המיקום על צומת הכבישים המרכזיים ומגמה שמוביל ראש העירייה, דב צור, במטרה להביא מותגים ועסקים גדולים לעיר, היו נדבך חשוב בהחלטה למקם את מרכז הפעילות שלנו, המעסיק מאות עובדים, בעיר ראשל"צ"

דב צור: "ראשון לציון בדרכה להפוך למרכז החדש של ישראל"

לאחר חודשים ארוכים של לבטים, החליטה חברת הליסינג וההשכרה אלבר, לבחור בעיר ראשל"צ כמקום בו תמקם את מרכז הפעילות הלוגיסטי והעסקי שלה.

 החברה תעביר את המרכז הלוגיסטי ומשרדי ההנהלה הממוקמים בבני ברק למתחם חדש אותו תקים על 32 דונם בסמוך למתחם איקאה הנמצאת על צומת כבישים חשוב ונגיש לכביש 6, כביש 4 וכביש 1.

 באלבר בחנו חלופות רבות, בערים שונות, שביקשו ליהנות מפעילותה, ולבסוף הוחלט לבחור בראשל"צ, בשל מיקומה המעולה במטרה לאגד את משרדי החברה וכל מתקניה הלוגיסטיים באתר מרכזי אחד, ובכך לשפר את היעילות והשירות שמעניקה החברה לעשרות אלפי לקוחותיה.

 לאחר מו"מ של חודשים רבים עם עיריית ראשון לציון ובעלי הקרקע לרכישת השטח, לטובת הקמת המרכז הלוגיסטי החדש, בשלו בסופ"ש האחרון המגעים לכדי חתימת הסכם. ביום ה' האחרון  הוזמנו בכירי החברה למעמד החגיגי שבו נחתם ההסכם עם בעלי הקרקע והעירייה, במעמד ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, ונשיא קבוצת אלעזרא, אלי אלעזרא.

 החברה החלה כבר בעבודות התכנון לקראת הקמתו של המרכז הלוגיסטי החדש וכן משרדי ההנהלה שיועתקו אף הם לשם עד 2012.

 אלי אלעזרא, נשיא קבוצת אלעזרא, ציין במעמד חתימת ההסכם, את עיריית ראשון לציון ואת ראש העיר דב צור על הנחישות ומקצועיות בכל שלבי המשא ומתן והסברת הפנים, שמלבד המיקום המעולה על צומת דרכים חשוב, הייתה מרכיב חשוב בהחלטה לבחור דווקא בעיר ראשל"צ .

 "הגענו לראשון לציון וגילינו שיש לך כאן, אדוני ראש העיר, סיירת מטכ"ל. הופתענו למצוא אנשי מקצוע בעלי הבנה עסקית ורצון לתת שירות מעולה, ברמה שכזו בגוף ציבורי, כשהגישה העניינית ומסבירת הפנים מובילה אותם. אין לי ספק כי בעקבות 'אלבר' והיחס הטוב שלכם, יבואו עסקים גדולים נוספים שיתרמו לפיתוח העיר, לתעסוקה ולקופת העירייה בארנונה העסקית שישלמו לכם".

 ראש העירייה, דב צור: "אני מברך את חברת "אלבר" שבחרה בראשון לציון כבית לפעילותה העסקית. ראשון לציון נמצאת היום בתנופת פיתוח ואנו מקדמים בברכה כל בית עסק שבוחר להשתקע בעיר, שבדרכה להפוך למרכז העסקים הבא של ישראל. אני מברך על חתימת ההסכם עם "אלבר" ואני מקווה שהם יהוו מודל לחיקוי לעוד חברות ותאגידים שיבואו בעקבותיהם".

 בתמונות: אלי אלעזרא, נשיא קבוצת אלעזרא, ודב צור, ראש עיריית ראשון לציון במעמד החתימה על ההסכם.

כתבה: טליה סומך, דוברת עיריית ראשון לציון