סניף חדש של "עזר מציון" בראשון לציון

  סניף חדש ברחוב אברבנאל 4

 עמותת "עזר מציון" המעניקה סיוע פרא-רפואי לחולים ולמוגבלים פתחה סניף חדש ברחוב אברבנאל בעיר לרווחת התושבים. העמותה זוכת פרס ישראל לשנת תשס"ח הינה העמותה הגדולה והמובילה בישראל בתחום הסיוע הרפואי והיא מפעילה כיום כ- 40 סניפים ומוקדי פעילות הפרושים על פני 25 ערים ברחבי הארץ.

העמותה עוסקת במגוון רחב של תחומים ובהם מאגר לאומי לתרומת מח עצם, הפעלת מערך אמבולנסים להסעת חולים ומוגבלי תנועה, השאלת ציוד רפואי, אספקת ארוחות חמות למשפחות חולים, סיעוד ותמיכה בקשישים, תמיכה וסיוע לילדים חולי סרטן ולמשפחותיהם וטיפול מקיף ותומך לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

הסניף החדש שנפתח בעיר מציע מגוון רחב של שירותים ובינהם: הסעת חולים ומוגבלי תנועה באמבולנסים, השאלת ציוד רפואי ושיקומי, מכירת מוצרי ספיגה במחירי עלות, ייעוץ ותמיכה במשפחות המטפלות בבן משפחה חולה אלצהיימר ייעוץ רפואי, הכוונה רפואית ועוד. כמו כן ניתנים בסניף החדש גם שירותי סיעוד לקשישים ולמשפחותיהם.

ראש העירייה דב צור, אמר: " עמותת עזר מציון היא דוגמא ומופת למפעל שכולו צדקה חסד ונתינה ללא תמורה. קיומה של עזר מציון היא אות לאנושיות הגלומה בחברתנו ואני מברך על פתיחת הסניף החדש בעיר שנועד גם הוא כמו כל סניפיה של העמותה להקל ולסייע לאנשים חולים ולבעלי מוגבלויות ולתת להם את המענים הנדרשים לכל צורכיהם המיוחדים."

 כתב: עו"ד ינון אדלר, ס.דוברת עיריית ראשון לציון