אפשר להציע לכם חברות?

באנר מהפייסבוק אני אוהב את ראשון לציון

 עמוד פייסבוק חדש לעיריית ראשון לציון -העיר מתחדשת ואתם שותפים!    נשמח לשמוע מכם- הצעות, רעיונות, מחשבות –שתפו אותנו

 בעמוד הפייסבוק תקבלו את כל המידע הדרוש על פעילויות העירייה, אגפי העירייה והחברות העירוניות, תחשפו למקומות המעניינים, תזכו להנחות, פעילויות ופרסים

עדיין לא הצטרפתם?

חפשו-עיריית ראשון לציון- ותמצאו את העמוד שהשיקה עיריית ראשון לציון בסוף השבוע שעבר, לרווחת תושבי העיר. העמוד, בעל עיצוב חדשני ומזמין, יספק לכם התושבים, את כל המידע הנחוץ בשלל תחומי עיסוקיה של העירייה.

 עם כניסתכם לעמוד החדש, תיתקלו בדף ברוכים הבאים, ממנו תוכלו לנווט אל המקום הרצוי לכם. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ למשפחות וליחידים בנושאי כיף, חינוך, ספורט, איכות הסביבה, תרבות ועוד.

 בעמוד ה-Wall (קיר), תוכלו להתעדכן בכל הדברים החדשים הנעשים בעיר, להשתתף בדיונים בנושאים הבוערים לכם, להפנות שאלות לעירייה, למצוא קישורים רלוונטיים ולהשתתף בפעילויות ייחודיות.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"חשוב לי לפתח קשר ישיר עם התושבים-פשוטו כמשמעו! חשוב היה לי למצוא דרך נוספת בעזרתה יוכלו תושבי ראשון לציון, להגיע אל המידע הנחוץ להם בפשטות ובמהירות, דרך בה יוכלו לפנות אל העירייה מבלי להקשות בבירוקרטיה מיותרת, לשאול שאלות ולקבל תשובות. העמוד החדש יהיה זמין לכל תושבי העיר, בכל שעות היממה, במטרה לספק מענים באופן יעיל ובזמן, להקשיב לרחשי ליבם של תושבי העיר וכל זאת על מנת לשרת אותם באופן הטוב ביותר".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

2 ינואר 2012