עיריית ראשון לציון חנכה באופן רשמי את "גן בוקובינה" בשכונת רמז

גן בוקובינה
עיריית ראשון לציון חנכה באופן רשמי את "גן בוקובינה" בשכונת רמז שנבנה בהשקעה כ-1.1 מיליון שקלים

לחנוכת הגן הגיעו תושבי השכונה עם ילדיהם שנהנו ממתקני הגן ומפעילות ייחודית לילדים בהפנינג פתיחה ייחודי מסוגו

 בשבוע שעבר חנכה עיריית ראשון לציון את הגן החדש באזור המערב הוותיק של העיר, "גן בוקובינה", שנבנה לרווחת תושבי שכונת רמז בהשקעה של כ- 1.1 מיליון שקלים.

לפני מספר שבועות, הושלמו עבודות בניית הגן, שכללו התקנת מתקני משחק חדשים, מתקני כושר, משטחי גומי, תאורה, ריהוט גן, עבודות גינון, ריצוף, התקנת מערכת השקייה ושבילים לאורכו של הגן.

 אל חנוכת הגן הגיעו מאות מתושבי העיר והשכונה שנהנו מהפנינג פתיחה ייחודי במעמד ראש העירייה, דב צור ומנכ"ל העירייה, פרנקו גונן ומהופעה לילדים של "קוקו הליצנית". התושבים הרבים שהגיעו לטקס החנוכה, הביעו התפעלות מן הגן החדש ונהנו מן המתקנים הייחודיים, מן המוסיקה שהתנגנה ברקע ומן הפעילות שהוצעה לילדי השכונה, בארגונה המסור של מנהלת האירועים בעירייה, אנט בן שחר.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, ביקש להודות לאגף לפיתוח נופי בראשותו של אורי זיגרון, האמון על הפרויקט ואמר:"כפי שאמרתי מספר רב של פעמים, אחזור ואומר שוב: שדרוגה של העיר הוותיקה היא מטרה מרכזית בעשייה. אנחנו פועלים ללא הרף לשיפור פני העיר הוותיקה ולחידוש פניה בקצב מהיר ובסדר גודל שלא נראה בעבר- וכבר אפשר להרגיש את השינוי באזור". צור הוסיף:"נמשיך להשקיע, לבנות, לשפץ ולהוסיף מתקנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לשפר את איכות חייהם של התושבים".

 כתבה: יפעת חמו,סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

16 ביולי 2012