עיריית ראשון לציון חנכה באופן רשמי את "גן הפרדס"

ראש העיר וילדים בטקס חנוכת גן הפרדס
  משקיעים בעיר הוותיקה - עיריית ראשון לציון חנכה באופן רשמי את "גן הפרדס" ע"ש אידה ויואב דודזון שנבנה בהשקעה של כמיליון שקלים
לחנוכת הגן הגיעו מאות מתושבי השכונה עם ילדיהם שנהנו ממתקני הגן ומפעילות ייחודית לילדים בהפנינג פתיחה ייחודי מסוגו

בשבוע שעבר חנכה עיריית ראשון לציון את הגן החדש באזור הוותיק של העיר, "גן הפרדס"- ביל"ו-בלקינד- ע"ש אידה ויואב דודזון, מראשוני הפרדסנים במושבה ראשון לציון, שעצי ההדר בגן הם שריד מפרדס בבעלותם שניטע בראשית המאה ה-20. הגן נבנה לרווחת תושבי האזור בהשקעה של כמיליון שקלים.

באחרונה הושלמו עבודות בניית הגן, שכללו התקנת מתקני משחק חדשים, עבודות גינון  וצמחייה, תאורה, מערכות השקיה, משטחי עץ (דק), ריצוף ושבילים לאורכו של הגן.

אל חנוכת הגן הגיעו מאות מתושבי העיר והשכונה שנהנו מהפנינג פתיחה ייחודי במעמד ראש העירייה, דב צור ומהופעה לילדים של "מיקי הליצן". התושבים הרבים שהגיעו לטקס החנוכה, הביעו התפעלות מן הגן החדש ונהנו מן המתקנים הייחודיים, מן המוסיקה שהתנגנה ברקע ומן הפעילות שהוצעה לילדי השכונה.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, ביקש להודות לאגף לפיתוח נופי בראשותו של אורי זיגרון, האמון על הפרויקט ולמנהלת אירועי העירייה, אנט בן שחר על ארגון חנוכת הגן ואמר:"שדרוגה של העיר הוותיקה היא מטרה מרכזית בעשייה. אנחנו פועלים ללא הרף לשיפור פני העיר הוותיקה ולחידוש פניה בקצב מהיר ובסדר גודל שלא נראה בעבר- וכבר אפשר להרגיש את השינוי באזור". צור הוסיף:"נמשיך להשקיע, לבנות, לשפץ ולהוסיף מתקנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לשפר את איכות חייהם של התושבים".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

25 ביוני 2012