בימים האחרונים נשלמו עבודות שדרוגו של גן רופין

מתקן משחקים
 

הגן חודש במלואו בהשקעה של 1,400,000 ₪

צור:"תושבי העיר הותיקה זוכים ויזכו בעתיד להשקעה חסרת תקדים בפיתוח נופי, עבודות חידוש ושדרוג"

בימים האחרונים הושלמו העבודות לשדרוגו של גן רופין בשכונת גן נחום בהשקעה של    1,400,000 ₪. במסגרת השדרוג חודש הגן במלואו על ידי האגף לפיתוח נופי בעיריית ראשון לציון והותקנו בו מתקני משחק חדשים, מתקנים לפעוטות, מתקני כושר, ריהוט גן חדש, ספסלים חדשים, משטחי גומי בטיחותיים, סככות הצללה, שבילים חדשים, בוצעו עבודות תאורה, גינון, השקיה ועוד.

 העבודות לשדרוג הגן החלו בחודש אוגוסט השנה לאחר שתושבי שכונת "גן נחום" הלינו באוזניו של ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, על מצב הגן וביקשו לשדרג את הגן בשכונה, בשל העובדה כי זהו מרחב ירוק נחוץ בשכונה הותיקה. הבקשות רוכזו על ידי ועד השכונה, והועברו לראש העיר אשר נענה לבקשה והודיע כי גן רופין יחודש לחלוטין בהשקעה של 1,400,000 ₪ .

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור: "הצורך בשדרוג השכונות הותיקות בעיר עומד במרכז העשייה שלנו, ולכן אנו משקיעים משאבים רבים ותשומת לב בשדרוג חלקים אלו של העיר. כפי שניתן לראות גם בתכנית הפיתוח של העיר החל מהשנה ובמשך השנים הקרובות, שכונותיה הותיקות של העיר תעבורנה שדרוג משמעותי. תושבי העיר הותיקה זוכים ויזכו בעתיד להשקעה חסרת תקדים בפיתוח נופי, עבודות חידוש ושדרוג".       

 כתבה: יפעת חמו,סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

19 בדצמבר 2011