עיריית ראשון לציון חנכה באופן רשמי את "גן זמסקי"

דב צור וילדים חותכים את הסרט
משקיעים בעיר הוותיקה - עיריית ראשון לציון חנכה באופן רשמי את "גן זמסקי" שנבנה בהשקעה כ-1.5 מיליון שקלים

לחנוכת הגן הגיעו מאות מתושבי השכונה עם ילדיהם שנהנו ממתקני הגן ומפעילות ייחודית לילדים בהפנינג פתיחה ייחודי מסוגו

 בסוף השבוע שעבר חנכה עיריית ראשון לציון את הגן החדש באזור המערב הוותיק של העיר, "גן זמסקי", שנבנה לרווחת תושבי השכונה בהשקעה של כ- 1.5 מיליון שקלים.

  לפני מספר שבועות, הושלמו עבודות בניית הגן, שכללו התקנת מתקני משחק חדשים, מתקני כושר, משטחי גומי והצללות, תאורה, משטחי עץ (דק), ריהוט גן, ריצוף ושבילים לאורכו של הגן.

 אל חנוכת הגן הגיעו מאות מתושבי העיר והשכונה שנהנו מהפנינג פתיחה ייחודי במעמד ראש העירייה, דב צור ומהופעה לילדים של "קוקו הליצנית". התושבים הרבים שהגיעו לטקס החנוכה, הביעו התפעלות מן הגן החדש ונהנו מן המתקנים הייחודיים, מן המוסיקה שהתנגנה ברקע ומן הפעילות שהוצעה לילדי השכונה, בארגונה המסור של של מנהלת האירועים בעירייה, אנט בן שחר.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, ביקש להודות לאגף לפיתוח נופי בראשותו של אורי זיגרון, האמון על הפרויקט ואמר:"כפי שאמרתי מספר רב של פעמים, אחזור ואומר שוב: שדרוגה של העיר הוותיקה היא מטרה מרכזית בעשייה. אנחנו פועלים ללא הרף לשיפור פני העיר הוותיקה ולחידוש פניה בקצב מהיר ובסדר גודל שלא נראה בעבר- וכבר אפשר להרגיש את השינוי באזור". צור הוסיף:"נמשיך להשקיע, לבנות, לשפץ ולהוסיף מתקנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לשפר את איכות חייהם של התושבים".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

29 במאי 2012