עובדי החברה לביטחון תפסו גנב בבניין העירייה

  מנכ"ל העירייה לעובדים: "על פועלכם ללא חת, על הנחישות ומהירות הפעולה – תודה וכה לחי"

עובדי החברה לביטחון וסדר ציבורי, האמונים על אבטחת בניין העירייה, תפסו לפני שבוע במבצע אמיץ, חשוד שגנב מכשירים סלולריים ממשרדים בבניין.

המבצע החל כאשר היועצת המשפטית לעירייה, עו"ד אהובה קרוק-קורמן, גילתה כי מכשיר סלולארי נגנב משולחנה של מנהלת לשכתה. אהובה גילתה יוזמה והודיעה על כך מיד לבלה גזיאל, יוסי סגל ורועי דדוש, עובדי החברה לביטחון וסדר ציבורי, האמונים על אבטחת הבניין. השלושה חיפשו אחר החשוד בבניין העירייה ואיתרו אותו, על פי תיאורה של אהובה, בקומה הראשונה. מיד אטמו המאבטחים את דלתות הקומה, והזעיקו כוח משטרה. בחיפוש שנערך על החשוד מצאו את המכשיר הסלולארי הגנוב, מצאו עוד מכשיר סלולארי שנגנב ממנהל ההנדסה, וכן מצאו תעודת זהות ושני כרטיסי אשראי שאינם שייכים לחשוד.

עדויות נגבו מעובדי העירייה והחשוד נלקח לתחנת המשטרה להמשך טיפול.

מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, הפיץ השבוע מכתב הערכה הוקרה בין כל עובדי העירייה ליועצת המשפטית ולעובדי החברה לביטחון, שהביאו לתפיסת החשוד. מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן: "עו"ד אהובה קרוק-קורמן הפגינה נחישות ואומץ לב בזיהוי הגניבה והתרעת מאבטחי הבניין. המאבטחים פעלו ללא חת, בנחישות ובמהירות, והביאו את האירוע לסיומו הטוב. על כך תודה וכה לחי".

 כתבה: טליה סומך, דוברת עיריית ראשון לציון