גאווה עירונית

דב צור עם קבוצת הכדורסל הנשית
 

תעודות הוקרה הוענקו בישיבת מועצת העיר לשחקני ושחקניות  נבחרות הכדורסל של הגימנסיה הריאלית ראשן לציון שזכו באליפות המדינה לתיכונים.

 צור: "אנו חשים גאווה רבה שצעירות וצעירים כמוכם, שגדלו בעיר והתחנכו בה, מצטיינים ומובילים ומייצגים את העיר בכבוד"

בישיבת מועצת העיר האחרונה, שהתקיימה בשבוע שעבר, הוענקו תעודות הוקרה לשחקני נבחרת הבנים ולשחקניות נבחרת הבנות בכדורסל של הגימנסיה הריאלית שזכו במקום הראשון באליפות המדינה לתיכונים לאחר שגברו על כל נבחרות התיכונים ברחבי הארץ.

 נוסף לכך, נבחרת הבנות זכתה בחודש ספטמבר בטורניר ה- ISF העולמי כאשר גברה בגמר על תיכון אוסטרובסקי רעננה. לכן, הנבחרת תייצג את הגימנסיה הריאלית, ואת ישראל באליפות העולם לבתי ספר תיכוניים שתתקיים בקפריסין 2013.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, העניק לחברי הנבחרות תעודת הוקרה מיוחדת על הישגיהם ואמר: נבחרות הבנים והבנות של הגימנסיה הריאלית בכדורסל  מסבים לנו פעם נוספת גאווה גדולה. ישר כח על הנחישות וההתמדה וכל הכבוד על המאמץ. אנו חשים גאווה רבה שצעירות וצעירים כמוכם, שגדלו בעיר והתחנכו בה, מצטיינים ומובילים ומייצגים את העיר בכבוד. אתם דוגמה ומופת לנו ולבני הנוער בעיר. המשיכו כך, העיר כולה מריעה לכם והשמיים הם הגבול עבורכם-ישר כח".

מנהלת הגימנסיה הריאלית, דליה ישעיה, בירכה את התלמידים והצוות ואמרה כי התלמידים הללו נדרשים לאינספור אימונים מפרכים, כאשר במקביל הם נדרשים ללמוד, להגיע להישגים לימודיים ולתעודת בגרות. כל אלו מתאפשרים בזכות ההתמדה, הנחישות והמסירות של התלמידים. ישעיה גם הודתה על התמיכה העירונית. 

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

11 בדצמבר 2012