גרפיטי, סמים ואלכוהול

בסוף השבוע האחרון נתפסו ארבעה קטינים עם סמים ואלכוהול סמוך להיכל התרבות.  שתי פיצוציות ברחובות מרכזיים נקנסו בגין מכירת אלכוהול אחרי השעות המותרות בחוק  ושני צעירים פתחו קמפיין בחירות בגרפיטי על חומה

במהלך פעילות יזומה של צוות הנוער, זיהה צוות הנוער של החברה לביטחון המלווה בשוטר נוער בארבעה נערים המסתודדים בגב מבנה היכל התרבות בעיר. במקום נמצאו כלי עישון מסוג באנג, חשיש, שקיות "נייס גאי" וכן בקבוק אלכוהול.  הארבעה הועברו להמשך טיפול חקירות נוער.

לא רחוק משם, נתפסו על ידי המשטרה שני צעירים שריססו גרפיטי על החומה בדרך המכבים -פינת שדרות העצמאות. המשטרה הזעיקה את הפיקוח העירוני ולשניים נרשמו קנסות על גרימת נזק לרכוש ציבורי. הכתובת שבחרו הצעירים להנציח על החומה עסקה בבחירות הקרובות.

ובמסגרת האכיפה הנחושה של האגף לרישוי עסקים, החברה לביטחון, המשטרה והרשות העירונית למלחמה בסמים ואלכוהול נגד בתי עסק המוכרים אלכוהול בניגוד לחוק (מכירה לקטינים או מכירה בין השעות 23:00-06:00), נקנסו שתי פיצוציות באלפי שקלים על מכירת אלכוהול אחרי השעות המותרות בחוק.

מ"מ יו"ר דירקטוריון החברה לביטחון, חבר המועצה עו"ד סורין גנות: "בעלי העסקים צריכים לדעת שאנו לא ננוח ולא נשקוט עד שנמגר את התופעה לחלוטין. אנו נחושים להרחיק עד כמה שאפשר את תופעות הסמים והאלכוהול מהרחובות שלנו ומהילדים שלנו."

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

24 בדצמבר 2012