פסח 2013 אירועים ומופעים בעיר

  צעדה בין אגמים, סדנאות יצירה במוזיאון וכוכבי ילדים בחי כיף

 ראשון לציון לובשת חג, ובחברה העירונית לתרבות ספורט ונופש הכינו לתושבי העיר ראשון לציון ומבקריה שלל אטרקציות לחול המועד פסח. ביום חמישי, 28.3.13 תתקיים צעדת השלושה השנתית לזכרם של נטע סופרין, איתי דינר, וצביקה נרבט. יריית הזינוק מתוכננת לשעה 09:30 בפארק נאות שקמה. הפעם החליטו המארגנים לטוות מסלול בין האגמים המרהיבים ביופיים והשטחים הירוקים, דרומית לאצטדיון הכדורגל. אורך המסלול הוא תשעה קילומטרים ולאורכו ימתינו לצועדים פעילויות ואטרקציות מגוונות. לפרטים לחצו כאן

 במוזיאון ראשון לציון מתכננים למבקרים חוויה עם ניחוחות היסטוריים בכניסה חינם וללא כל תשלום בחסות בנק הפועלים. בכל ימי חג הפסח (ימים ד'-ה' 27-28/3/13 בשעות 9:00-14:30 וביום ו' ו- א' - 29/3, 31/3 בשעות 9:00-12:00) ייערכו במקום תצוגות מרהיבות ושחקנים אשר יובילו אתכם אל בתי הראשונים, אל הדמויות המרתקות ואל סיפור תרומתה של ראשון-לציון לעיצוב תרבותה וסמליה של מדינת ישראל. לילדים יחכו סדנאות יצירה, מיצג אור-קולי בבאר המושבה המחודשת ועוד אטרקציות. לפרטים לחצו כאן

מודעה לפעילויות פסחבחי כיף חוגגים 25 שנה ומזמינים את הציבור לבקר בגן החיות. בין התאריכים 1/4/13 – 26/3/13, יופיעו לסירוגין שי ורועי במופע "מותק של יום הולדת", ויעל ועומרי מ"מותק של פסטיבל" עם הדמויות האהובות. במהלך החג וחול המועד יכלול כרטיס הכניסה סיור חופשי בגן החיות, מופע, כניסה לג'ימבורי (לגילאי 2-8) ופינת ליטוף.

חג הפסח הוא הזדמנות  טובה לצאת ולטייל ברחבי העיר. העיתונאי והמאייר דובי זכאי  הכין עבורנו במהלך השנה מגוון של  מסלולי טיולים לאתרים שונים בעיר. לבחירה ממגוון הטיולים לחצו כאן.

גם בעירייה עוסקים בימים אלו בהכנות ובניקיון העיר לקראת החג. עובדי אגף התברואה עובדים לילות וימים לנקות את העיר ולהכינה לפסח, על מנת לאפשר לכל תושבי העיר והמבקרים הרבים הצפויים לבקר בה, ליהנות מעיר נקייה ויפה.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"בפרוס חג האביב, תחגוג ראשון לציון את חג הפסח במגוון פעילויות לכל תושבי העיר. גם השנה אנו עמלים לאמץ את המוטיבים של החג- ניקיון והתחדשות. אנו נתהדר ברחובות נקיים ובהתחדשות עירונית. אני מאחל לכלל תושבי העיר חג פסח שמח וכשר".

מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק: "עם בואו של חג האביב אנו שמחים להעניק לתושבי העיר מגוון רב של פעילויות ואירועים. אנו מזמינים את תושבי העיר לבוא וליהנות, ומאחלים לכולם חג פסח כשר ושמח .  

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

18 במרץ 2013