בשבוע הבא חגיגת פורים בראשון לציון

  חגיגה אמיתית ומגוון אירועים לילדים ולנוער בספיישל פורים מיוחד; והשנה, לראשונה תחרות התחפושת הראשונית המקורית נושאת פרסים –תחרות תחפושות חדשנית ושונה מכל מה שהכרתם בעבר

 משנכנס אדר מרבין בשמחה: גם השנה דאגו בראשון לציון לערוך לילדי העיר חגיגת פורים מיוחדת במינה עם מסכות, רעשנים, שירים ומופעים בספיישל פורים מיוחד .

ביום חמישי, ה-8.3.12, יוכלו כל ילדי העיר ליהנות מחגיגות חג הפורים אותן פיזרה החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש בשלושה מוקדים ברחבי העיר. בפארק נאות שקמה יופיעו טררם קידס, גרי המבורגרי ויובל המבולבל. בגן המושבה, יעלו על הבמה מיקי והדוד חיים ובכיכר העירייה, כוכבי הילדים אודי ואביעד. כל האירועים יחלו ב-10:00 בבוקר והכניסה-חופשית, בחינם וללא כל תשלום.

 השנה לראשונה, תתקיים בעיר תחרות תחפושות בקונספט ייחודי ושונה מבעבר. בעיריית ראשון לציון מחפשים את התחפושת הראשונית המקורית. ביום החג, יום ה', ה-8.3.12, יחכו לילדי עיר המחופשים, בגן המושבה ובפארק שקמה, שתי עמדות צילום מקצועי. כל ילד שיחפוץ בכך, יצולם על ידי צלם העירייה. תמונות הילדים המחופשים יעלו לעמוד הפייסבוק של העירייה (עיריית ראשון לציון)-שם תתנהל התחרות. בעירייה מציינים כי לא חייבים להצטלם במוקדי הצילום ואפשר להעלות את תמונות ילדכם המחופשים ולהשתתף בתחרות. התחפושת שתזכה למספר הגבוהה ביותר של "לייקים" תזכה את בעליה בפרסים. התחרות תחולק לתחפושות בנים ותחפושות בנות-והזוכים בשני המקומות הראשונים בכל אחת מן התחרויות יזכו בזוג אופניים-פרס ראשון ובזוג רולר בליידס-פרס שני.

 אגף הנוער בעירייה מארגן גם הוא מגוון פעילויות לבני הנוער בעיר. בכל מרכזי הנוער בעיר: נוער-נט, באלאנס, הנחלה, הבית למדע ועמדה, המרחב והמקלט נחשונים, יתקיימו מגוון פעילויות לבני הנוער, במיוחד לכבוד פורים. בין יתר הדברים, תחרות כישרונות צעירים, תחרות תחפושות, מרתון סרטים, נשף פורים, מסיבות ריקודים ועוד.

במרכזי הקהילה רוזן, קריית גנים ושיכון המזרח, מכינים חגיגות פורים מיוחדות עם תחנות יצירה, תחרות תחפושות, הפעלות והכל בסימן חג הפורים.

כמו כן, תנועות הנוער יקיימו גם השנה את חגיגות ה"פורימון" בכל מוקדי התנועות ברחבי העיר. הציבור כמובן מוזמן והכניסה חופשית.

 עדלאידע – רמת אליהו,  גם השנה מארגן אגף הנוער והצעירים אדלאידע בשכונת רמת אליהו אשר תקיף את רחובות השכונה, תלווה בבובות ענק, ותצעד אל עבר גן מנשה, שם ייהנו המשתתפים מהפנינג ססגוני ומיוחד לכבוד החג. האירוע יתקיים ביום ג', 9.3.12 בשעה 11:00-מתכנסים במתנ"ס רמת אליהו.

 ראש העירייה, דב צור: "משנכנס אדר מרבין בשמחה. אנו שמחים להעניק לתושבי ראשון לציון מגוון מופעים ואירועים לחגוג את חג הפורים. אני מאחל לכל תושבי העיר ולכל בית ישראל חג פורים שמח ומקווה שיגיעו לחגוג, ליהנות ולשמוח יחד איתנו".

 חבר המועצה ומחזיק תיק הצעירים, דורון אוזן:"גם השנה הבאנו לעיר מגוון אירועים ופעילויות לכלל הצעירים ובני הנוער, ויחד עם תנועות הנוער אנו מזמינים את כלל הציבור להשתתף בחגיגת הפורים המסורתית של התנועות-"הפורימון"-שתתקיים בכל מוקדי התנועות ברחבי העיר. הכניסה חופשית. כמובן, גם השנה נחגוג את החג בכל מרכזי הנוער בשכונות ואני  מזמין את כולם להגיע, להשתתף וליהנות מחגיגת פורים צעירה ותוססת. בכל פרטי אירועי החג, ניתן להתעדכן באתר האינטרנט של "צעיראשון" .

אוזן הוסיף כי הוא מבטיח לעדכן את צעירי העיר בקרוב מאד לגבי מסיבת רחוב שתתקיים במקום המסיבה שבוטלה.

 מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק: "אני מקווה שמזג האוויר יאיר פנים ונצליח כבשנים עברו למשוך לגן המושבה וכיכר העירייה אלפי חוגגים. הבאנו השנה לעיר את מיטב כוכבי הילדים ואנו ממשיכים גם השנה את המסורת שהתחלנו בשנה שעברה - חגיגות במערב העיר בהתאם למדיניותו של ראש העיר. הכניסה חופשית מקטן ועד גדול ואנו מצפים לראות את התושבים באים ונהנים מאירועי החג הססגוניים".

  כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

27 בפברואר 2012