הכדור הוא עגול

ראש העיר משחק כדורגל
  לרגל חנוכת מגרש הספורט החדש בשכונת כפר אריה קיימו ראש העירייה וחברי המועצה משחק כדורגל מול ילדי השכונה

 זה מכבר הסתיימה בנייתו של  מגרש ספורט חדש בכפר אריה כפי שהבטיח ראש העירייה לתושבים שהתלוננו בדבר הצורך במגרש מסוג זה, במהלך מפגש תושבים שערך בשכונה; לרגל חנוכת המגרש, קיימו ראש העירייה, דב צור וחברי המועצה, משחק כדורגל מול ילדי השכונה שניצחו את המשחק לאחר מאבק עיקש

זה מכבר השלימה עיריית ראשון לציון, באמצעות החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, את בנייתו של מגרש ספורט חדש לרווחת תושבי האזור, לאחר שבמהלך מפגש תושבים עם ראש העירייה, הציפו תושבי השכונה, את הצורך במגרש ספורט מסוג זה. ראש העירייה הבטיח כי ייבנה לתושבים מגרש ספורט שישמש אותם במהלך כלשעות היום-וכך עשה. לרגל חנוכת המגרש, ייזמה עיריית ראשון לציון משחק כדורגל בין ראש העירייה, דב צור וחברי מועצת העיר לבין ילדי השכונה.

מלבד ראש העירייה פקדו את המשחק כשחקנים מן המניין עובדי עירייה וחברי המועצה. בין יתר שחקני הקבוצה: סגן וממלא מקום ראש העירייה, מוטי עג'מי, סגן ראש העירייה, דוד ביטן, חבר המועצה ומחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן.

 את המשחק ניצחו ילדי השכונה בתוצאה 4-2, לאחר מאבק ארוך ועיקש מצד נבחרת עיריית ראשון לציון.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"ראשית, כל הכבוד לילדי השכונה שניצחו את נבחרת העירייה. בתור מי שלא מפסיד אף משחק כדורגל עם החברים מדי יום שישי, הופתעתי מהתוצאה".

באשר לחנוכת המגרש, הוסיף צור:" אני באופן אישי מאמין שהספורט הוא חלק בלתי נפרד מהווייתה של העיר ראשון לציון ולכן אנו עושים הכל על מנת  לספק מתקנים ואמצעים לכל תושבי העיר באשר הם. חשוב לי באופן אישי להשקיע בספורט התחרותי והחובבני בעיר השקעה ראויה ולדאוג למתקני ספורט ברמה הגבוהה ביותר וכך אני פועל. מגרש הספורט החדש נבנה עבור תושבי כפר אריה והשכונות הסמוכות ויאפשרו לכל ילד וילדה לעסוק בפעילויות ספורטיביות, בכל עת ובקרבה למקום מגוריהם".

 מנהל אגף הספורט בחברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, אמיר סולרסקי:"אין ספק שבתקופה קצרה באופן יחסי, נתן תקציב הספורט העירוני מענה הולם לצורכי תושבי העיר כולה. ראש העיר ממשיך במדיניות של תמיכה בספורט העירוני, וכך יהיה עד שנקיף את פיתוח כל מגרשי הספורט ברחבי העיר".

 

כתבה: יפעת חמו,  סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

18 ביוני 2012