הנהלת העיר "הרימה כוסית" לחג הפסח

 

בין שלל הרמות הכוסית החגיגיות לפסח, קיימה לשכת ראש העיר הרמת כוסית אינטימית להנהלת העירייה. הרמת הכוסית התקיימה במעמד ראש העירייה וחברי המועצה, מנכ"ל העירייה, סמנכ"ל העירייה וראשי המנהלים, מנכ"לי החברות העירוניות ועובדי הנהלת העיר.

את הרמת הכוסית יזמה מנהלת הלשכה, הגב' ורד גבאי, לפני כשנתיים וחצי, ומאז מקיימת הנהלת העיר הרמת כוסית חגיגית בערב ראש השנה ובערב פסח.

 המכובדים שמעו על המשמעות הדתית של חג הפסח מפיו של הרב ד"ר פיני איזק, ועל המשמעות האזרחית של חג החירות מפיה של סמנכ"ל העירייה, הגב' חיה ברנפלד. אחר כך נהנו מהרצאתו של היועץ האסטרטגי ליאור חורב, על מהפכת הצרכן של העשור האחרון שהוליד האינטרנט, והמעבר מתקשורת המונים לתקשורת אינדיבידואלית, שתופסת מקום מרכזי יותר בחיינו באמצעות הטלפון הסלולארי, הפייסבוק והיו-טיוב.

 ראש העירייה דב צור: "ביום הזה אנו לא רק מקדשים את המסורת החגיגית שהחלה לפני שנתיים וחצי, אלא מציינים גם את מחצית הקדנציה שלנו. מבחינתי זוהי נקודת ציון חשובה, שמחייבת להביט אחור ולראות מה הספקנו, ולהביט קדימה לעבר המלאכה הרבה שעוד צפויה".

צור הציג את ממלאי התפקידים שהצטרפו בשנה האחרונה לעירייה, ביניהם, מהנדס העיר- אלי יהלום, אדריכל העיר - אבנר אקרמן, מנכ"ל מניב - יאיר דורי, מבקרת העירייה, מאיה זיו-שפלטר, סגן מנכ"ל חברה לביטחון – משה ליבר, סגן ראש מנהל איכות הסביבה – אורי רוזין, מנהלת אגף בנייה ציבורית – ורד סולומון, מנהלת אגף רישוי ופיקוח על הבנייה – רות אמיר ועוד. צור אמר למצטרפים החדשים, יחד איתכם אנו משפחה יותר טובה.

צור הזכיר את המחקר שפורסם לאחרונה לפיו ראשון לציון זכתה בתואר העיר בעלת הניהול הטוב ביותר בקרב הרשויות המקומיות וציין כי הוא רואה בזה הצלחה גדולה. "הצלחנו להגיע לכך בזכות עבודה משותפת של צוות גדול של אנשים, ועל כך תודתי לכולם".   

 חבר המועצה אייל מושיוב, שדיבר בשם כל חברי המועצה, אמר, "אנו, חברי מועצת העיר, פועלים ממקום של אכפתיות, מעלים רעיונות ומנסים להגשים את רצון התושבים. השכר היחיד שיוצא לנו מכך הוא הסיפוק בעשייה. מי שמוציא את רעיונות אלה לפועל הם עובדי העירייה הבכירים ואנשי צוותכם. אתם הכח המניע ועל כך אני מודה לכם, ואין לי ספק שנמשיך בעשייה משותפת".   

מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן: "אני שמח לראות את התכנסות הקבינט של העירייה, המטבחון שמניע את המערכת ולהודות לכולם על העשייה הרבה למען תושבי העיר". 

 את האירוע הנחתה סמדר מדאר ובשירה הנעים יוסי להב, תלמיד בית הספר "ווקאל" לפיתוח קול של החברה העירונית, בליוויה של שולי רגוניס, מנהלת בית הספר.

 כתבה: טליה סומך,דוברת העירייה