חנוכה בראשון-לציון

ראש העיר מדליק נרות חנוכה
  בין יתר הפעילויות שנערכו במהלך החג ביקר ראש העירייה, דב צור, באירועים ובטקסי הדלקת נרות רבים

בעיריית ראשון-לציון ובחברה העירונית לתרבות ספורט ונופש מסכמים באופן חלקי ובשביעות רצון את אירועי חג החנוכה שהתקיימו ברחבי העיר במהלך השבוע. לדברי מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק, עשרות אלפים לקחו חלק במגוון האירועים שהתקיימו במהלך החג במרכזי הקהילה הפזורים בעיר, בכותרים, בהצגות הילדים בהיכל התרבות ובחי-כיף.

 בין כל האירועים, הקפיד ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, גם השנה לבקר בטקסי הדלקת נרות רבים ברחבי העיר. בשישי האחרון, ביקר צור בגן הילדים "מתנות", לאחר מכן ביקר בבית הספר מישור הנוף, שם העביר שיעור חברה לתלמידי כתות א' והוריהם, בהמשך למכתב הזמנה שקיבל מתלמיד כתה א'2 בבית הספר, רועי דחבש.  במפגש, הוזמן ראש העירייה להדליק נר חנוכה, לשיר ולרקוד עם ילדי כיתה א' לכבוד החג, ולאחר מכן סיפר לילדים והוריהם  על תפקידו ועשייתו ענה על שאלות הילדים וגם על שאלות ההורים. בשבת, ביקר צור בטקס הדלקת נרות בתנועת הנוער בני עקיבא, בראשון הדליק נר במתנ"ס נאות אשלים, עם אזרחים עובדי צה"ל והרשימה ארוכה.

 ראש העירייה, דב צור: "כיף לראות את העיר לובשת חג. השאיפה שלנו היא להמשיך ולהרחיב את מגוון אירועי התרבות לילדים, נוער ומבוגרים, לשמח את כלל התושבים ולהעניק להם מספיק חלופות לבילוי איכותי במהלך החג. בהזדמנות זאת אאחל לכל תושבי ראשון לציון ומדינת ישראל חג אורים שמח".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

10 בדצמבר 2012