ראשון לציון העיר המובילה בשיעורי התעסוקה הגבוהים

  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה קובעת: ראשון לציון העיר המובילה בשיעורי התעסוקה הגבוהים

על פי הנתונים שהתפרסמו על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ביחס לשנת 2011 בנושא תעסוקה, זה מספר שנים שראשון לציון שומרת על מעמדה כעיר המובילה בשיעור תעסוקה גבוה בין הערים הגדולות המונות 100,000 תושבים ויותר

מובילה בראש: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה באחרונה את ממצאיה בנושא תעסוקה בקרב הערים הגדולות. הסקר חושף נתונים חד משמעיים לפיהם ראשון לציון שומרת על מעמדה כעיר המובילה בשיעורי התעסוקה הגבוהים מבין הערים הגדולות המונות 100,000 תושבים ויותר.

על פי ממצאי הסקר, בראשון לציון אחוז המשתתפים הגבוה ביותר בשוק העבודה שעומד על 66.1%, אחוז גבוה משל תל אביב, פתח תקווה ורמת גן.

 כמו כן עולה כי בראשון לציון שיעור המועסקים הגבוה ביותר מבין הערים העומד על 62.9% וכי ראשון בין המובילות בשיעור הנמוך של  הבלתי מועסקים העומד על 4.8% אחרי תל אביב (4.4%) וחולון (4.6%).

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"מן המפורסמות שראשון לציון היא עיר שטוב לגור בה, ואנו חושבים שכפועל יוצא היא גם עיר שטוב לעשות בה עסקים. היום ברור שראשון לציון היא בית לאוכלוסייה איכותית. חברות גדולות כבר מבינות את זה ומעבירות משכנן לעיר, ואנו קוראים לחברות נוספות במשק לבוא בעקבותיהן וליהנות ממה שיש לעיר ולתושביה להציע".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

12 במרץ 2012