לרגל חודש האישה הבינלאומי

דב צור גליה וולך ואחרים
  ראש העירייה, דב צור, נפגש עם יו"ר נעמת הארצית, גליה וולך. על הפרק: הידוק שיתופי פעולה

לרגל חודש האישה הבינלאומי, נפגש בשבוע שעבר ראש העירייה, דב צור עם יו"ר נעמת הארצית, גליה וולך ועם יו"ר נעמת מרחב ראשון לציון, חדווה הלר.

בפגישה דנו על שורת נושאים הנוגעים לארגון נעמת ועיריית ראשון לציון, בין השאר, על השינוי הדרמטי שחל בתיכון הטכנולוגי של נעמ"ת בעיר, שמספר התלמידים בו עלה כמעט פי שניים בשנים האחרונות ומספר הזכאים לבגרות עלה גם כן. צור הדגיש כי יש חשיבות למסגרת מסוג זה בעיר לאותם תלמידים שמחפשים מקצוע טכנולוגי. בשיחה עלתה האפשרות לפתיחת כיתה י"ג במגמת תקשוב. נושא נוסף שעלה בשיחה הוא מעונות היום של נעמ"ת בעיר. כידוע, כיום פועלים תשעה מעונות בעיר ויש נכונות לפתוח מעונות נוספים.

וולך שבחה את העשייה המשותפת וציינה את ההישגים של בית ספר נעמת ראשון, דובר גם על אפשרות להקמת בית ספר נוסף.

בנוסף, דובר על הידוק הקשר בין יו"ר נעמת מרחב ראשון-לציון הנכנסת, חדווה הלר ויועצת ראש העירייה למעמד האישה, איריס כגן, בכל הקשור לנושא הנשים בעיר.

בתוך כך, ובמסגרת אירועי יום האישה הבינלאומי, יתקיים ביום שלישי (12.3.13) מופע יחיד של ניצה דביר "נשבעת לא לנסוע בטרמפים...." באולם מופת, רוטשילד 60, ראשון לציון (ע"י מועצת הפועלים). המופע הינו סיפור אישי השזור לכל אורכו בהתרגשות, אותנטיות, הזדהות, אומץ ונגיעה במקומות רגישים המביאים כל אחד מאתנו לפתוח את הלב תוך הצצה מחודשת למחוזות מהעבר הרחוק שלנו. לאחר המופע רב שיח פתוח עם הקהל.

עלות המופע 35 ₪ .

להזמנת כרטיסים יש לפנות ליהודית ברכה, רכזת הקהילה בנעמת מרחב ראשון לציון :03-9687047 050-6622677 , ולמתנדבות שלנו עדנה קווה 050-5615540 וקטי רמון: 052-6561030 .

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת העירייה

2 במרץ 2013