חוגגים חנוכה במרכזי הקהילה

 

בעיריית ראשון לציון ובחברה העירונית לתרבות ספורט ונופש ציינו במהלך השבוע את חג החנוכה במגוון אירועים שהתקיימו ברחבי העיר. אלפי ילדים ומשפחותיהם לקחו השנה חלק במגוון האירועים שהתקיימו במרכזי הקהילה הפזורים בעיר, בהצגות הילדים בהיכל התרבות ובחי כיף.

 ראש העיר, דב צור, שהשתתף במהלך ימי החג באירועים רבים ובטקסי הדלקת נרות במרכזים הקהילתיים, אמר: "אני שמח לראות את המשפחות הרבות שבאו לחגוג בצוותא את אירועי החג ולקחת חלק בהדלקת הנרות במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר.  בצד האסון בכרמל ראשון לציון לובשת חג מתוך אמונה כי עלינו להמשיך להאיר ולשמוח בימי החג באירועים ובמנהגים ברוח חג החנוכה".

 אלי פולק, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות ספורט ונופש: "החברה העירונית, האמונה על תרבות הפנאי בקהילה, חגגה יחד עם תושבי העיר את חג החנוכה באור ושמחה המסמלים את המוטיבים של החג. חלק חשוב מיעדיה של החברה היא להפיץ תרבות ואור בעיר ואנו עושים זאת בשמחה, בעידודו ובתמיכתו של ראש העירייה, דב צור."

חני צביון מנהלת רשות מרכזי קהילה כותרים וקייטנות: "אלפי הורים וילדים הגיעו למרכזי הקהילה השכונתיים שמהווים כל השנה בית חם ותרבותי עם מגוון פעילויות לכול המשפחה. אני מבקשת לברך את ראש העירייה אשר כיבד אותנו השנה בנוכחותו במרכזים הקטנים והגדולים והשתתף בשמחת הילדים בשירה ובריקוד. אנו נמשיך לפעול במהלך השנה ולהציע מגוון פעילויות להנאתם של התושבים".

 כתב: עו"ד ינון אדלר, ס.דוברת עיריית ראשון לציון