הצלחה גדולה למסיבת הרחוב

 

12 אלף צעירים השתתפו במסיבת הרחוב שקיימה עיריית ראשון במדרחוב רוטשילד המתחדש * להקת ההיפ הופ "הדג נחש" הלהיבה את קהל הצעירים ושלושת ה- DJ's המשיכו להרקיד אותם עד שהערב ירד

 צעירי ראשון לציון הצביעו ברגליים, צבאו וצבעו את מדרחוב רוטשילד המתחדש בשלל תחפושות ומסכות במסיבת הרחוב הגדולה בעיר. למעלה מ-12 אלף צעירים, ולא רק צעירים, מחופשים וחמושים במסכות, פאות ואיפור שעיטר את פניהם הוכיחו שהם יודעים לעשות שמח.

את האות לפתיחת החגיגות נתן ראש העירייה, דב צור יחד עם המנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק, חבר המועצה, מחזיק תיק המדרחוב, אייל מושיוב וחבר המועצה, מחזיק תיק הצעירים דורון אוזן שגזרו את הסרט והפריחו עשרות בלונים לאוויר. המדרחוב המתחדש שופץ ושודרג בהשקעה של כ-11 מיליון שקלים,  העבודות כללו שיפוץ מסיבי של המדרחוב בין רחוב הרצל לרחוב מוהליבר.

להקת ההיפ הופ "הדג נחש" עלו לבמה מחופשים והלהיבו את אלפי הצעירים שהמשיכו לליין מסיבות עם יליד העיר  DJברק עטייה, אחר כך עלהDJ  גיא בלו בסט אלקטרוני ולקינוח עלתה הגברת הראשונה של ההאוס,DJ  ליידי לודה בהאוס פרוגרסיב שמח ומרומם. לכל אורך המדרחוב הוצבו נקודות הפעלה ודוכני מזון ושתייה.

ראש העירייה, דב צור, אמר: "זה 130 שנה שהמדרחוב לא היה מלא כמו היום. אני שמח שאתם ממלאים את המקום, רוקדים ונהנים." בעירייה מוסרים כי לאור ההצלחה הגדולה, מסיבת הרחוב בפורים תהפוך למסורת עבור צעירי העיר.

מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק, אמר, "כל השנים קיימנו לילדים קטנים, והשנה, לראשונה, העלנו את הרף ותושבי העיר - הצעירים והמבוגרים- הצביעו ברגליים. אפשר להגיד שבפורים הזה כל העיר צהלה ושמחה".

 כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת העירייה

26 בפברואר 2013