עיריית ראשון לציון התקדמה ל- iPost!

 

תא דואר אלקטרוני מאובטח

לקבלת דואר חשוב וביצוע תשלומים

                         חדש – עיריית   הצטרפה למהפכת הדיוור באינטרנט של חברת דואר ישראל ותתחיל לשלוח לתושבים דברי דואר מאובטחים באמצעות שירות iPost של חברת הדואר.

 לראשונה במדינת ישראל, יכול כל אזרח להנות מתא דואר מאובטח אליו ניתן לקבל דברי דואר חשובים בלי חשש שמא גורמים שאינם רצויים יוכלו לעיין בהם.

ועירית ראשון לציון גאה להיות בין העיריות הראשונות שהתחברו לשירות זה וכבר בזמן הקרוב תתחיל לשלוח דברי דואר מאובטחים בצורה אלקטרונית לתושבים אשר הצטרפו לשירות.

 עבור העיריה משמש ה- iPost כלי ייחודי בתקשורת אישית ומאובטחת מול התושבים.

בשירות ה- iPost קבע דואר ישראל נהלי זיהוי מחמירים לשולח ולמקבל, כך מתאפשרת העברת דברי דואר רגישים אשר ינותבו לידיים הנכונות הודות לעובדה שזהות השולח והמקבל וודאיות.

עירית יראשון לציון  ודואר ישראל מזמינים אתכם להצטרף לשירות iPost  עוד היום !!!

דואר ישראל מאפשר לכל אזרח לפתוח תא אישי זה בחינם ואף מעניק שובר מתנה של קפה ומאפה למצטרפים בחודשים הקרובים.

ההצטרפות בכל סניפי הדואר, הזיהוי בתעודת זהות בלבד.

 ל- iPost מספר יתרונות בולטים, מעבר לרמת האבטחה הגבוהה השירות מאפשר לרכז את דברי הדואר החשובים במקום אחד. תא ה- iPost מאפשר לקבל, לשלם ולתייק דברי דואר אישיים וחשובים באינטרנט למשך 7 שנים, במהירות, ביעילות תוך שמירה על פרטיות. השירות משתלב בתפיסת העולם של העיריה להפוך לעיר ירוקה יותר אשר מעניקה שירות איכותי נוח וזמין  לתושביה.

  iPost-  עושה לך סדר בחיים

 שירות ה- iPost  מאפשר למנוייו לייעל את תהליך שמירת המסמכים החשובים ומשחרר אותם מהצורך באיחסון קלסרים מלאים במסמכים שאולי ידרשו בבוא העת, אבל כדרכם של מסמכים חשובים ביום בו יהיה בהם צורך, דווקא אז יהיה קושי באיתור המסמך הנדרש.

מערכת  iPost מאפשרת לתייק כל מסמך בתיקיה מתאימה, לשתף מנויים נוספים בתיקיות הרלוונטיות להם ולאתר מסמכים בקלות רבה, הדבר מקבל מנה חשיבות כשמדובר בדואר חשוב: דוחות תקופתיים של קרן הפנסיה / קופת הגמל / קרן ההשתלמות, חשבונות לתשלום ועוד.... מהיום יש ערוץ נוסף לקבלת דברי דואר אילו באמצעות רשת האינטרנט, אם עד היום דברי הדואר הועברו לנמענים בצורה מודפסת ותוייקו בקלסר הרי שממחר אפשר לנהל את דברי הדואר החשובים  בצורה אלקטרונית באינטרנט – לקבל, לשלם ולאחסן – דיי לניירת ולבלגן !!!

 שירות iPost, איך זה עובד?

 דואר ישראל מעמיד למנויים iPost , בחינם, תא דואר אלקטרוני אישי ומאובטח המשמש ככספת פרטית ( מבית Cyber-Ark) בה ניתן לנהל את דברי הדואר החשובים במחשב במקום הניירת המצטברת.  בכל פעם שיתקבל דבר דואר חדש לתא ה- iPost יישלח עידכון אוטומטי לתא הדוא"ל הרגיל של המנוי, כמו כן, המערכת מאפשרת גם לשלוח תיזכורת אישיות למשל תזכורת לתשלום חשבון. ב-.sms ישירות לסלולרי, או דרך הדואר האלקטרוני, ולמעשה כך גם משלמים במועד האחרון האפשרי וגם נמנעים מתשלום קנסות כתוצאה משיכחה. הכי נוח, הכי פשוט, הכי יעיל!". 

 למה iPost ? לכל אחד כבר יש כמה תיבות דואר אלקטרוני....

בשונה משירותים אחרים הניתנים באינטרנט, מרכיב חשוב ב- iPost הינו זיהוי של כל המנויים הרשומים, למניעת התחזות, שמירה על פרטיות ואבטחת מידע מקסימאלית של כל משתמשי המערכת. (הזיהוי בתעודת זהות בלבד). רק ב- iPost ניתן לקבל דברי דואר המכילים מידע אישי כגון דוחות מקרן הפנסיה וקופת הגמל – במקום להיכנס לאתרי לכל אחת מהחברות באופן עצמאי. דברי הדואר הנכנסים לתא האישי של הנמען מוצפנים ורק הוא יכול לגשת אליהם, הנתונים מאוחסנים ומגובים בשרתי דואר ישראל לתקופה של 7 שנים.

מעתה אפשר לישון בראש שקט ולהיות בטוח כי דואר ישראל תמשיך לתת שירות יעיל, חדשני בלי להתפשר על פרטיות של כל אחד מאיתנו.

 אז איך מצטרפים לשירות? זה פשוט.

נכנסים לכל אחד מ- 700 סניפי הדואר הפרוסים ברחבי הארץ ומבקשים לפתוח תא  iPost, ההרשמה חינם והיא מתבצעת תוך דקות ספורות. מבקש השירות מזדהה באמצעות תעודת זהות, מקבל מעטפית עם שם וסיסמא לתא ה-iPost. בימים אילו מעניקה חברת דואר ישראל שובר קפה ומאפה במתנה, לכן יש להזדרז ולהכנס לאתר למימוש השובר www.iPost.co.il.

 עד כה הצטרפו לשירות עשרות חברות וגופים מתחומים שונים: תקשורת, ביטוח, עיריות ועוד.... לרשימת המדוורים לחצו כאן.

  ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אמר כי "אנו רואים במתן שירות יעיל, זמין וקל לתושב מטרה מרכזית בעשייה שלנו. אתם תחליטו איך אתם רוצים לקבל את המידע ואנו נעביר אליכם אותו מהר ובצורה מאובטחת. ההצטרפות שלנו לשירות היא על מנת לאפשר לתושבים שמעוניינים בשירות זה, לקבל חשבונות ודברי דואר מהעירייה ישירות לדוא"ל שלהם".

למידע נוסף אודות השירות או לשיריון מספר iPost אישי המתאים לכם לחצו כאן  או הכנסו לאתר האינטרנט www.iPost.co.il או במוקד שירות הלקוחות של דואר ישראל במספר 171, בימים א-ה בין השעות 8:00-22:00 וביום ו' בין השעות 8:00-13:00 ניתן לפנות גם במייל לכתובת support@iPost.co.il.