הכירו בעבודה- התארסו בלשכת המנכ"ל

 

הזימון למנכ"ל החברה העירונית העלה חששות, אבל חופית נקיס לא חשדה בכלום,  כשהעלו מצגת בנושא כספים שמהר מאוד הוחלפה לסרטון שבו נראה החבר שלה, מיקי סמוכי, עם זר פרחים בידו, היא כבר הבינה.  צוות העובדים בחברה העירונית התגייס להפקה ושלח לברית הנישואין שניים מעובדיו. "תמיד רציתי הפתעה אבל לא דמיינתי שזה יהיה כך" מספרת חופית

 כאשר חופית נקיס (26) מנהלת מוקד קייטנות גני ילדים בחברה העירונית, קיבלה זימון לפגישה עם מנכ"ל החברה, אלי פולק, היא חששה ולא הבינה מה פשר הישיבה: "המנכ"ל הזמין אתי ועוד מספר עובדות שהן חברות לעבודה. כל אחת עובדת בתחום אחר אבל לא ידענו מה הקשר. זה ממש הלחיץ. חשבנו כל מיני דברים".

כשהחלה הישיבה, ביקשו מחופית לכתוב את הפרוטוקול והכניסו צלם שיתעד את הישיבה, חופית אומנם תהתה מדוע צריך צלם לישיבה, אבל עדיין לא חשדה בדבר.

במהלך הישיבה הוקרנה מצגת בנושא דוחות וכספים על המסך שבתוך דקות הוחלפה לסרטון בו נראה חברה בשנה וחצי האחרונות, מיקי סמוכי (28), שגם הוא עובד החברה, אוחז זר פרחים בידו ומסתובב בבית הקפה בו הכירו לראשונה.

"ואז מייד הבנתי" מספרת חופית בהתרגשות, שעוד לא הספיקה לעכל כאשר לחדר הישיבות נכנס ארוסה הטרי, מיקי, עם זר ובלונים.

"דיברנו על חתונה, אבל לא ידעתי איך זה יבוא. תמיד רציתי הפתעה אבל לא דמיינתי שזה יהיה כך.לא האמנתי שזה יהיה בשיתוף פעולה של המנכ"ל, כולם שמרו את זה בסוד. קיבלתי ממש הפתעה גדולה." אגב, חופית מדגישה שהיא לא אמרה "כן", היא אמרה: "ברור!".

לאחר מכן נכנסו עובדי החברה לחדר הישיבות וחגגו ביחד את המאורע המשמח. מנכ"ל החברה, אלי פולק, בירך את הזוג הצעיר ואיחל להם חיים מאושרים יחד.

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

2 במאי 2013