בשישי האחרון במתנ"ס קריית ראשון: קבלת שבת חגיגית

 

250 מתושבי ראשון לציון התכנסו בשישי האחרון, במתנ"ס קריית ראשון, לכבוד טקס קבלת שבת בשיתוף מינהל החינוך, וועד ההורים ובנוכחותו של ראש העיר, דב צור.

 מלבד צור, נכחו בטקס ממלא מקום וסגן ראש העיר, מוטי עג'מי, ראש מנהל החינוך, אריאלה ישראלי, יושב ראש וועד ההורים, אוהד אוזן, יושבי ראש ועד ההורים בבתי הספר השונים בעיר ומנהלת בית הספר רננים.

 ילדי בתי הספר רננים ואביבים הופיעו בפני הקהל בשירים ובריקודים לכבוד השבת. ראש העירייה, דב צור, בירך, שר ורקד עם הילדים: "אני מבקש לברך על היוזמה מחממת הלב. אני נפעם בכל פעם מחדש מן המעורבות הקהילתית ותחושת הקהילתיות והשותפות של תושבי העיר ראשון לציון. המעורבות הרבה בחיי הקהילה מעידה על קשר חם למקום המגורים ועל הפגנת דאגה ואכפתיות לסביבה הקרובה -על כך אני שמח וגאה לברך אתכם תלמידים, הורים ואנשי חינוך".

 השולחנות במתנ"ס כוסו מפות לבנות ועליהם הונחו יינות ומאפים תוצרת בית שהכינו לכבוד האירוע הורי הילדים, תושבי השכונה.

 יו"ר ועד ההורים, אוהד אוזן אשר נשא דברים: "ברצוני לברך על שיתוף הפעולה של וועד ההורים ומנהל החינוך בעיר אשר מביא לתוצאות מחממות לב, כמו קבלת השבת השכונתית. אנו מקווים כי זוהי קבלת שבת ראשונה מיני רבות אשר יתקיימו בכל השכונות בעיר. ברצוני להודות בהזדמנות זו לאילנית הרוש, סגנית יו"ר ועד ההורים, להדר שרוני ולאילן עיני, אשר עזרו להוציא את הרעיון אל הפועל".

כתבה: יפעת חמו , סגנית דוברת העירייה

13 ביוני 2011