קבלת פנים חגיגית לרגל זכייתה של הפועל ראשון לציון בכדוריד

תמונה של דב צור בקבלת הפנים
  "אנו מודעים לבעיה של האגודה בנושא של מקום ולכן בונים סדרה של אולמות למשחקי כדוריד בהשקעה חסרת תקדים"

 כך ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, בקבלת פנים חגיגית שנערכה בשבוע שעבר בלשכתו לכבוד הפועל ראשון לציון בכדור יד על ניצחונם בגביע המדינה

 לאחר 11 שנים שבה הפועל ראשון לציון לזכות בגביע המדינה בכדוריד, אחרי שניצחה בגמר את מכבי תל אביב. משחק מצוין הביא לאדומים מראשון לציון את הניצחון ואת הגביע מספר 13 במניין הזכיות של המועדון. לרגל הניצחון, הוזמנו בשבוע שעבר שחקני והנהלת הקבוצה לקבלת פנים חגיגית בלשכתו של ראש עיריית ראשון לציון, דב צור.

השחקנים, ההנהלה, הספונסרים ונציגי העירייה  הגיעו בהרכב מלא וקיבלו גביעים לרגל המאורע. 

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אמר לשחקנים ולהנהלה:"אני רואה את החבר'ה הצעירים שלנו בספורט העירוני והם מסבים לי גאווה רבה. אנחנו משקיעים בספורט כי מדובר בחלק מהרקמה העירונית החינוכית ואכן רואים את הנוער של הפועל ראשון לציון נכנס לקבוצות הבוגרות-זו המדיניות שלנו ואתם משלימים אותה. אני מבקש להודות לשחקנים, להנהלה וגם לאנשים שעושים את העבודה האפורה מאחורי הקלעים בהתנדבות וללא שכר. אתם מביאים גאווה גדולה לעיר-תמשיכו לעשות ולהצליח".

 עוד הוסיף צור:"אנחנו בהחלט מודעים לבעיה שיש לאגודה בנושא של מקום ואני יכול לבשר לכם בהזדמנות הזאת שאנחנו מקימים סדרה של אולמות חדשים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שיוכשרו כתקניים למשחקי כדוריד, גם בבית הספר רביבים וגם בשכונת נחלת יהודה".

 דודי פלח, יו"ר המועדון:"אני מבקש להודות לעירייה שתומכת בספורט בראשון. אנחנו מודים ושמחים שיכולנו להחזיר לעירייה שמשקיעה הכי הרבה בארץ בספורט ולהשאיר את הגביע בראשון. אנחנו במועדון הרמנו את הכפפה של החינוך והאגודה שלנו היא הגדולה ביותר בארץ. הילדים, גדלים אצלנו ומקבלים אצלנו את החינוך. אנחנו משקיעים בהם וההישגים שלהם ברמה גבוהה ובצורה רציפה כי החינוך באגודה חזק וטוב. האגודה בכל הגילאים עושה חיל ועל כך אני רוצה להודות לדב צור".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

29 במאי 2012