עירייה בקדמת הטכנולוגיה

  עיריית ראשון לציון אירחה את פורום מנהלי מערכות מידע של הערים הגדולות והעצמאיות

ביום ראשון האחרון אירחה עיריית ראשון לציון א את כנס מנהלי מערכות המידע של הרשויות המקומיות הגדולות והעצמאיות בישראל. ראשית, הציג מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, בפני חברי הפורום את העיר ראשון לציון, על כל היבטיה, החל מעברה המפואר ועד לתוכניות הפיתוח בעתיד ולאחר מכן הציג מנהל התקשוב העירוני בעיריית ראשון לציון, איציק כרמלי, את הפרויקטים החדשניים וכן את תכניות התקשוב העתידיות של העירייה.

אל הפורום בראשון לציון הגיעו נציגי הערים תל אביב, ירושלים, רמת גן, נתניה, פתח תקווה,  רחובות, בני ברק, רמלה, חולון ועוד.

חברי הפורום התפעלו מהפיתוח בכלל בראשון לציון ומתוכניות התקשוב בפרט. מנהל מערכות המידע בעיריית גבעתיים, ד"ר עדי קפליוק, אשר משמש כיו"ר פורום מנהלי מערכות המידע:"ברצוני להודות לך, איציק כרמלי, ולעיריית ראשון לציון על האירוח המכובד של הפורום.הפעילות של העירייה בכלל, ושלך בפרט, מעוררים התפעלות. כל הכבוד!"

מנכ"ל עיריית ראשון לציון, פרנקו גונן:"אנו שמחים לארח בעירנו פורומים מקצועיים שונים בשירות המוניציפאלי. זוהי הזדמנות מקצועית להפריה הדדית מחד ובמה להציג את חזון ראש העירייה ופעילות העירייה בתחומי העשייה העירונית מאידך".

מנהל התקשוב העירוני בעיריית ראשון לציון, איציק כרמלי:"הצגת פרויקטים בתחום התקשוב בפורום רחב וחשוב זה, הינה נדבך במיצובה של ראשון לציון כעירייה חדשנית ומתקדמת, המשלבת את חזית טכנולוגיית התקשוב למען עובדי העירייה ותושביה".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

2 ביולי 2012