ספריות בקדמת הטכנולוגיה

סריקה פשוטה של ברקוד באמצעות הטלפון הנייד תקפיץ לכם את כל המידע הדרוש בנושא רשת הכותרים והספריות בראשון לציון

 כך תוכלו להתעדכן בספרים חדשים שהגיעו, להזמין ספרים, להתעדכן בנוגע לשעות הפעילות ולפעילויות ייחודיות בכותר הקרוב לביתכם-בכל עת!

בשבועות האחרונים הפיצה רשת הכותרים והספריות בחברה העירונית ראשון לציון, לכל מנוייה, ברקוד אותו ניתן לסרוק באמצעות הטלפון הנייד, ולהגיע ישירות לאתר האינטרנט המספק את כל המידע הנדרש למנויי הספרייה ולמעוניינים להירשם. כך בסריקה קלה, שאורכת מספר בודד של שניות, תוכלו להתעדכן בספרים החדשים ביותר שהגיעו לכותר, בפעילות הכותרים, כתובות, שעות, וכל המשתמע מכך.

 אם אתם מנויים של אחת הספריות והכותרים בראשון לציון, קיבלתם את הברקוד בדואר האלקטרוני. אם לא, מעתה יוטבע הברקוד בכל הספריות, על כל הפלאיירים ועלוני המידע של רשת הכותרים ועל כל הספרים החדשים.

את הברקוד (QR) יוכלו לסרוק בעלי טלפונים סלולאריים חכמים, באמצעות תוכנה פשוטה. 

על מנת שתזהו אחד כזה כשתתקלו בו, כך נראה הברקוד:

עליכם להצמיד את הטלפון הנייד, בעת שתוכנת הסריקה פועלת, אל הברקוד, בין אם אתם צופים בו דרך מסך, על דף נייר, על ספר או על מודעה.

 מנהלת רשות מרכזי קהילה כותרים וקייטנות, חני צביון:"אנו פועלים באופן תמידי על מנת לשפר את השירות לתושבים ובמסגרת מגמה זו החלטנו להנגיש ביתר קלות את כל המידע הנחוץ בנוגע לספריות. כל פרט ניתן יהיה לבירור בזמן קצר, בהליך פשוט מאין כמוהו, בתוך או מחוץ לבית".

 מנהלת רשת הכותרים והספריות, רחל לשם: רשת "כותר ראשון" חרתה על דגלה להטמיע בשירותי הספרייה כל חידוש טכנולוגי הרלבנטי  לשיפור השירות. בדומה לארגונים ולחברות בארץ ובעולם, אימצנו את הברקוד מיד עם עלייתו לאוויר. אנו מקווים שתושבי העיר ישתמשו בחידוש זה וייהנו ממנו".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

19 בדצמבר 2011