כוכבים? לא רק בשמיים

  מאז השתתפותו של תלמיד בית הספר לידור סולטן בתוכנית "כוכב נולד" נחשב בית הספר "ווקאל" של החברה העירונית לפיתוח קול, שירה ונגינה, לפס יצור של כוכבים; לאחרונה התקבלה לבית הספר פנייה מחברת "טדי הפקות" בבקשה לשלוח את תלמידי בית הספר למבחני הקבלה לתוכנית "כוכב נולד" לצעירים

בית ספר "ווקאל"  של החברה העירונית לפיתוח קול, שירה ונגינה פועל מזה 3 שנים בלבד וכבר פרוס על פני שמונה מוקדים בעיר ראשון לציון. בבית הספר לומדים כ-450 תלמידים מגיל 6 בהוראתם של 45 מורים.

 בית הספר מרכז אליו אמנים ידועים כדוגמת רמי קליינשטיין וקרן פלס, שמלמדים את תלמידי בית הספר במתכונת של"כיתות אמן".

 בעקבות השתתפותו של בוגר בית הספר לידור סולטן  בתוכנית הטלוויזיה "כוכב נולד", קיבלה מנהלת בית הספר פנייה מחברת "טדי הפקות" לשלוח לאודישנים לתוכנית "כוכב נולד" לצעירים את תלמידי בית הספר, מכיוון שבית הספר נתפס כבית יוצר לזמרים צעירים ומוכשרים.

 מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק:"בית הספר "ווקאל" של החברה העירונית מהווה מזה שנים את אחד ממקורות הגאווה של החברה העירונית ושל העיר כולה. כעת, גם ב"טדי הפקות" הבינו שבית הספר מפתח ומטפח בצורה נכונה כישרונות רבים, במגוון סגנונות ובטווח גילאים רחב. גם העיר ראשון לציון נהנית מפירות העשייה של בית הספר בהופעות התלמידים מעל בימות הבידור בחגיגות ואירועים. ברצוני להודות למנהלת בית הספר ולצוות המורים על העבודה הנפלאה שהם עושים עם הילדים ולאחל להם הצלחה בהמשך".

 שולי קורן רגוניס, מנהלת בית הספר "ווקאל", בעלת תואר שני בפיתוח קול ותעודת הוראה בחינוך מוזיקלי, שרה, כותבת ומפיקה עם גדולי האמנים במדינת ישראל, מספרת:"כחלק מרוח בית הספר חשוב לי ולצוות החינוך לכבד את השונה, ואת האינדיבידואל של כל ילד שמגיע אלינו. אני טוענת ש"העקום הוא הישר החדש" וצריך להקשיב ולחזק את השונה".

עוד הוסיפה רגוניס:"כל המורים בבית הספר הינם אקדמאים, בוגרי השכלה מתאימה ללימוד בתחומם ובעלי ניסיון בהוראה, מוסיקה ונגינה".

  כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

1 באוגוסט 2011