הרמת כוסית בחברה הכלכלית ראשון לציון

  תנופה של פיתוח בכל רחבי העיר

עשרות יועצים, מתכננים, מהנדסים, קבלנים ועובדי עירייה התכנסו לפני החג והרימו כוסית לפסח יחד עם החברה הכלכלית ראשון לציון.

ראש העירייה, דב צור, אמר כי "ראשון לציון בתנופת פיתוח, ולחברה הכלכלית יש חלק גדול בתנופה זו. המשימות של החברה כלכלית יהיו רבות יותר בשנת 2011 משהיו בשנת 2010, כפי שהן היו רבות יותר משנת 2009, וזהו ביטוי לאמון שניתן בה. בין השאר, אמונה החברה על הקמת הקאנטרי החדש במערב העיר, פרויקט דיור לזוגות צעירים, ביצוע פיילוט לפרויקט תמ"א 38, יחד עם פיתוח השכונות החדשות בעיר ומבני הציבור בהן, כגון, נחלת יהודה, כלניות וצוריאל, ועוד פרויקטים רבים שיוצאים לדרך. אני מאמין בחברה ובמנהליה ומאחל לכולם הצלחה. הצלחתכם היא הצלחתנו". 

יו"ר דירקטוריון החברה, יוסי שניר, הודה לחברי הדירקטוריון על עשייתם למען החברה במהלך כל השנה, ואמר: "החזון שלי הוא שהחברה תהפוך לאחת החברות המובילות במשק בתחום זה, ואנו בדרך לשם. אנחנו מאוד צנועים, אבל היקף הפרויקטים שלנו עומד על כשני מיליארד שקלים. לאט לאט, החברה הופכת לחברה מובילה, ואני מקווה שניפגש בחג הפסח הבא עם פרויקטים נוספים".

מנכ"ל החברה, ניצן פלג: "בשנה החולפת, עסקה החברה בתכנון וקידום תכנון תשתיות תת-קרקעיות - השנה תראו אותנו בכל העיר. אנו מפתחים 11 שכונות, נתמקד השנה בשכונות החדשות, כאשר בנחלת יהודה יצאנו בתהליכים של מכרז שבמסגרתו יעבדו במקביל ארבעה קבלנים. קבלן אחד יעבוד על הקמת סוללה אקוסטית בין השכונה לציר המכבים, שתהווה גם את שער הכניסה לעיר מצפון-מזרח. הקבלן השני עובד על פיתוח ויתמקד בשטחים הציבוריים, הקבלן השלישי יתמקד ברחוב העצמאות והשינויים ההנדסיים שם, וקבלן רביעי יחל בהקמת קריית החינוך בשכונה".

פלג הוסיף, כי בימים אלה מתחילה החברה את הפיתוח סביב אגם הסופרלנד, וכן מנהלת את פרויקט רובע הבילויים באזור התעשייה הישן ואת שדרוג מדרחוב רוטשילד ופרויקטים רבים נוספים.

פלג הודה לכל המתכננים, היועצים, עובדי החברות עירוניות ועובדי עירייה, המסייעים לחברה הכלכלית לבצע את משימותיה, לרווחת תושבי העיר.

בתום הברכות הוענקה תעודת עובדת מצטיינת לאתי קייזמן, מנהלת מדור בקרה ומידע בחברה.

כתבה: טליה סומך, דוברת העירייה