הרמת כוסית בתאגיד המים מני"ב

 

במסגרת טכס הרמת כוסית וברכות לחג הפסח במתחם מניב השתתפו ראש העיר, חברי דירקטוריון, מנכ"ל העירייה, מנכ"לי החברות העירוניות, בכירי העירייה, נציגי ההסתדרות, קבלני ושותפים ועובדי החברה.

ראש העירייה, דב צור, אמר, "חברת מני"ב סיימה את שנת 2010 ברווח מדהים וזו הייתה לשנה הטובה ביותר בתולדות החברה. מדובר בהישג מדהים, שמוכיח כי לראשון לציון יש את תאגיד המים המוביל במדינת ישראל, שמנהל משק מים יעיל וחסכוני. אני תקווה כי תושבי העיר ראשון לציון יוכלו גם ליהנות מהיעילות הזו, ושבג"צ יקבל עתירתנו להוריד את מחיר המים בראשון, בזכות היעילות של מני"ב".

בנוסף, ציין ראש העירייה, כי בזכות הסכם שהושג בין הרשויות המקומיות לממשלה, לו היה שותף, יוכלו רווחי תאגיד המים מהשנים האחרונות, שעומדים על כמאה מיליון שקלים, לעבור לעירייה ללא תשלום מס, והם יושקעו בפיתוח העיר לרווחת התושבים.

צור הוסיף ואמר: "מים זה מוצר שווה לכל נפש וצריך להיות מסופק לכל נפש. לצערנו, יש נפשות שלא יכולות להרשות לעצמן לשלם את מחיר המים וזאת מציאות בלתי נסבלת. בזכות הישגי המאבק, נוכל בקרוב להעניק הנחות בחשבונות המים למשפחות במצוקה".

 מנכ"ל החברה, יאיר דורי, אמר: "מניב הינה חברה שבמרכז פעילותה צורכי תושבי העיר. ההשקעות האינטנסיביות בתשתיות בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים, שיפור מערך התגובה ולתקלות "שבר", יחד עם תוכניות עתידיות למשק המים העירוני, יעמידו את מניב כחברה מובילה ואיכותית בתחום זה ומענה הולם לצורכי העיר. שיתוף הפעולה לה זוכה מניב עם גופי העירייה והחברות העירוניות יחד עם עובדים מקצועיים ומסורים מאפשרים את אותה תנופה ואיכות מוכחת. לחג הפסח מבקש לאחל שסימני האביב של התחדשות ופריחה יהיו בחלקנו, שערך החרות "מעבדות לחרות" אינו טריוואלי, והזיכרון "והגדת לבנך" "ובכל דור ודור" יזכיר לנו על הדרך אותה עשינו עד כה בארץ הזו.  והזדמנות זו נתפלל לשקט וביטחון ולחזרתו של גלעד שליט. חג שמח כשר ובטוח".