ותודה לעובדי אגף התברואה על העיר הנקייה שקיבלנו בחג הפסח

 

בשעה שכולם עסקו בהכנת הבית לפסח, היו מי שעסקו בניקיון העיר לקראת החג. עובדי אגף התברואה עבדו לילות וימים לנקות את העיר ולהכינה לפסח. בזמן שעובדי העירייה והחברות העירונית הרימו כוסיות חגיגיות, עובדי התברואה היו כבר בעיצומה של המשמרת, אוספים אשפה ודואגים לניקיון העיר.

ראש העירייה, דב צור, החליט שלא לוותר על הרמת כוסית גם עם עובדי התברואה והתייצב בשעת בוקר מקדמת מאוד, אפילו לפני שהשמש זרחה, כדי להרים כוסית עם העובדים שעובדים בשעה שכולם ישנים. לצור התלוו חברי המועצה ציון כהן, איתן שלום ויפעת מאירוביץ' יפת, מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן ויו"ר ועד העובדים, רוני כהן.

צור הודה לעובדים על עבודתם לאורך כל ימות השנה וציין כי יש תוצאות להשקעה הרבה של העיר באיסוף אשפה וניקיון העיר. צור: הצבתי מטרה לפני שנתיים וחצי להפוך את ראשון לציון לעיר נקייה יותר, והיום, כל מי שמביט רואה שהעיר נקייה יותר. יש לנו עוד מה לעשות, אבל בהחלט ניכר שהכפלנו את תדירות ניקיון הרחובות בכל חלקי העיר ושאנו משקיעים מאמץ רב באיסוף האשפה בצורה יעילה ומהירה. יש לציין כי אנו רואים ירידה בתלונות התושבים, והכל תודות לעבודה הקשה שלכם. תודה".

 ראש מנהל איכות הסביבה, איתמר לוי, הודה לעובדים ואמר כי עבודת הניקיון תימשך עד רגע לפני כניסת החג ובמהלכו, על מנת לאפשר לכל תושבי העיר והמבקרים הרבים הצפויים לבקר בה, ליהנות מעיר נקייה ויפה. לוי ציין כי עבודת עובדי התברואה היא עבודה פיזית בתנאים לא פשוטים ובשעות לא שעות, בכל ימות השנה, אך בזכות צוות עובדים מסור, מנהלים מקצועיים והנהלת עיר שמעניקה את המשאבים, אנו מצליחים לשמור על ראשון נקייה, ועל כך יישר כוח לכל העוסקים במלאכה.

 כתבה: טליה סומך, דוברת עיריית ראשון לציון