עיריית ראשון לציון מציעה לבני הנוער חוויה חדשה וייחודית

 

קורס אימון להצלחה בגיל ההתבגרות

במחיר מסובסד של 120 ₪, יוכלו בני הנוער בעיר להשתתף בתהליך אימון (קואצ'ינג) לקראת דרך חדשה להגשמת ההצלחה האישית, בשיתוף מרכז "נוערנט" העירוני ותות תקשורת בניהולו של אלון גל

עיריית ראשון לציון תפעיל מהחודש הבא תוכנית אימון והעצמה (קואצ'ינג) ייחודית מסוגה לבני הנוער בעיר. גיל ההתבגרות, כידוע, מלווה בקשיים, לבטים, דילמות ושינויים רבים המשפיעים על בני הנוער. במטרה לעודד את בני הנוער לקחת אחריות על חייהם, לייצר הצלחות ולעשות פריצות דרך, יזם מרכז הנוער העירוני, "נוערנט", בשיתוף תות תקשורת ותוצאות בע"מ, בניהולו של אלון גל, מנחה תכנית הטלוויזיה "משפחה חורגת", את קבוצת האימון וההעצמה לבני נוער. התוכנית תעודד את הצעירים לעשות צעד ראשון לקראת הדרך החדשה להגשמת ההצלחה האישית.

 בעשרה מפגשים בני שעה וחצי, יעבדו כ-20 בני נוער עם 2 מאמנים על גישות וכלים חדשים בדרך למטרה. לכל משתתף תיבנה תוכנית הצלחה אישית, במסגרתה יקבלו בני הנוער ליווי בהתמודדות עם דילמות, יעבדו על תהליך העצמה, יתרגלו יציאה מאזורי נוחות ושינוי הרגלים, יצירת עשייה במקום תקיעות, לקיחת אחריות, יצירת הקשבה ופתיחות, קביעת מטרות ויעדים אישיים ורכישת מיומנויות תקשורת.

 נוסף לעשרת המפגשים הקבוצתיים לכל משתתף תינתן האפשרות לשני מפגשים אישיים בני חצי שעה עם המאמנים. כמו כן, יוכלו בני הנוער ליצור קשר אישי עם המאמנים במסרונים, בדואר אלקטרוני ובשיחות טלפון לטובת התייעצויות נקודתיות במהלך השבוע.

 הפעילות, המיועדת לגילאי 15-17, תתקיים מדי יום שלישי בין השעות 16:30-18:00, החל מה-4.10.11, במרכז הנוער "נוערנט", רחוב שדרות יעקב 4 ראשון לציון.

 הקורס מסובסד על ידי עיריית ראשון לציון – אגף נוער וצעירים ומרכז ה"נוערנט" ועלות ההשתתפות עומדת על 120 ₪ למשתתף.

 לפרטים והרשמה לקורס זה ולכל הקורסים במרכז ה"נוערנט":  אסף יפת- 03-9527759

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

5 בספטמבר 2011