חניכי "מכבי צעיר" החלו לפעול בבית התנועה החדש

  בשעה טובה, חניכי "מכבי צעיר" החלו לפעול בבית התנועה החדש

בשבוע שעבר חגגה השכבה הבוגרת של התנועה את כניסתם לפעילות בבית התנועה החדש שנבנה עבורם על ידי עיריית ראשון לציון בהשקעה של קרוב לשני מיליון שקלים

זה מכבר סיימה עיריית ראשון לציון את  עבודות בניית משכנה החדש של תנועת הנוער  מכבי  צעיר בשכונת גן נחום. מעתה, נהנים חברי התנועה ממבנה פעילות חדש ומשודרג שנבנה בהשקעה של קרוב ל-2 מיליון שקלים. את המאורע החגיגי, חגגו בשבוע שעבר מעל ל-60 מבוגרי התנועה בארוחת על האש חגיגית ברחבתו החיצונית של המבנה.

 מנהלת יחידת תנועות הנוער בעיריית ראשון לציון, זהבה אושריאל, מספרת כי האווירה בקרב חברי התנועה חיובית, מלאת מוטיבציה, וכי תגובות החניכים מעידות על תחושות הנאה והתחדשות, עקב המעבר למבנה החדש והמשודרג שנבנה עבור התנועה.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"לפני שנתיים הבטחתי לחניכי "מכבי צעיר" מבנה חדש-והיום החזון קורם עור וגידים בשטח. בהשקעה של מעל ל-2 מיליון שקלים, בנינו לכם מבנה חדש לגמרי, מרווח ואיכותי. מיזגנו אותו, אנחנו מציידים אותו ונדאג לכל הצרכים, כדי שתיהנו מהתנאים הטובים ביותר בפעילות. פעילות תנועות הנוער בעיר חשובה לי באופן אישי מאד. מדובר בחלק בלתי נפרד מחינוך ילדינו. תנועות הנוער מספקות  תעסוקה חינוכית ותרבות פנאי איכותית ועשירה בערכים לילדים ולנוער בעיר, ולכן השקענו בחידושו של בית תנועת הנוער "מכבי צעיר" על מנת להגשים מטרות אלו מחוץ לכותלי לבתי הספר. אני בטוח, שהמבנה החדש ימשוך לסניף חניכים רבים ושהתנועה בעיר תגדל ותחנך עוד דורות של ילדים".

 חבר המועצה, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן:"אני מברך את צאתו של הפרויקט אל הפועל, משום שמדובר באחת מתנועות הנוער החשובות בעיר. כפי שפעלנו, ראש העיר ואנוכי, מתחילת הקדנציה, לטיפוח ושדרוג מבני תנועות הנוער, כך נמשיך לפעול, בקידום בניית מבנים חדשים, כאשר מה שעומד לנגד עינינו הוא מבנים בטוחים וראויים, אשר יאפשרו שהייה מהנה של בני הנוער במקום. אגף הנוער והצעירים משקיע משאבים רבים ותשומת לב רבה וברצוני לברך ולהודות למנהלת האגף ולצוות המסור".

עוד הוסיף אוזן:"ככל הנראה, בסוף חודש יוני נחנוך את הבית החדש בטקס חגיגי. אני קורא מכאן, לחניכים, הוריהם וצוותי ההדרכה להגיע ולקחת חלק בחנוכת הבית החדש שנבנה במיוחד עבורם".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

14 במאי 2012