מבנה חדש לתנועת הנוער "מכבי צעיר"

 

עיריית ראשון לציון בונה מבנה חדש לתנועת הנוער "מכבי צעיר" בהשקעה של קרוב לכ-2 מיליון ₪

תנועת הנוער "מכבי צעיר" בראשון לציון, תוכל ליהנות בקרוב ממבנה פעילות חדש ומשודרג. בניית המבנה החדש היא כחלק מתכנית הפיתוח של העירייה, ובמרכזה הקמה ושדרוג של מבני מוסדות חינוך ומוסדות ציבור.

 לתנועה, שני סניפים ברחבי העיר, כאשר מול המבנה הקיים של התנועה במערב העיר, בונה העירייה מועדון חדש. המבנה הישן של התנועה ייהרס לאחר סיום בנייתו של המבנה החדש.

 העלות שהושקעה על ידי עיריית ראשון לציון בפרויקט עומדת על קרוב לכ-2 מיליון שקלים. עבודות הבנייה כבר החלו, וסיום הפרויקט צפוי בחודש דצמבר השנה.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור: "חשוב להבין כי השקעה בחינוך, זוהי אינה השקעה בבתי הספר בלבד. יש לדאוג לחלופות תעסוקה ולתרבות פנאי איכותית ועשירה בערכים לילדים ולנוער בעיר, ועל כן השקענו בחידושו של בית תנועת הנוער "מכבי צעיר" על מנת להגשים מטרות אלו של חינוך גם מחוץ לבתי הספר". 

 חבר המועצה, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן:"אני מברך את צאתו של הפרויקט אל הפועל, משום שמדובר באחת מתנועות הנוער החשובות בעיר. כפי שפעלנו, ראש העיר ואנוכי, מתחילת הקדנציה, לטיפוח ושדרוג מבני תנועות הנוער, כך נמשיך לפעול, בקידום בניית מבנים חדשים, כאשר מה שעומד לנגד עינינו הוא מבנים בטוחים וראויים, אשר יאפשרו שהייה מהנה של בני הנוער במקום".עוד הוסיף אוזן:"חידוש המבנה של תנועת "מכבי צעיר" הוא דוגמה אחת מיני רבות למאמצים אשר משקיע אגף הנוער והצעירים על מנת למשוך את  בני נוער להצטרף לתנועות  מכיוון שמדובר באחת המסגרות החשובות ביותר בחינוך הבלתי פורמאלי".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

30 במאי 2011