מחפשים עבודה? מחפשים עובדים? מצאתם!

  לשכת תעסוקה און ליין - היחידה לפיתוח עסקי וקידום יזמות בעיריית ראשון לציון העלתה אתר תעסוקה ייעודי למעסיקים מקומיים ולמחפשי עבודה מהעיר כדי לאפשר לתושבי העיר למצוא עבודה ליד הבית, לחסוך זמן, דלק  ופקקים

 בעקבות יוזמתו של ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, בימים אלה, עולה לאוויר אתר התעסוקה של היחידה לפיתוח עסקי וקידום יזמות.

מטרתו של אתר התעסוקה היא לסייע לתושבי ראשון לציון שעובדים מחוץ לעיר למצוא תעסוקה בגבולותיה, קרוב לבית, ובה בעת לאפשר למעסיקים מקומיים למצוא עובדים תושבי העיר.

נתוניהם של דורשי העבודה ושל המעסיקים המחפשים עובדים יוזנו באתר. בהימצא התאמה ביניהם, יוכלו יותר ויותר מתושבי העיר לעבוד בגבולותיה. התוצאה תהיה חיסכון בדלק, בפקקים ובזיהום אוויר, כמו גם השארת כוח הקנייה המקומי בעיר, מבלי שיזלוג ו"יברח" החוצה.

 מעסיקים מקומיים מוזמנים לפנות לאתר, להירשם ולציין מהי המשרה המוצעת. האתר פתוח למגוון רחב של תחומי תעסוקה, החל ממשרות סטנדרטיות, דרך עבודות הקשורות למסחר ולשיווק ועד למשרות ניהוליות. עם אישורה של המשרה באתר, היא תעלה לאוויר עוד באותו היום. מחפשי העבודה, תושבי העיר, יוכלו להשתמש ב"סוכן חכם", שימפה להם מבין המשרות הקיימות את אלו המתאימות לתחומי העניין שלהם. ההרשמה והשימוש באתר אינם כרוכים בתשלום.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אחת מהבעיות הגדולות ביותר של העיר ראשון לציון היא שיותר מ-60% מתושביה עובדים מחוץ לעיר. עם הקמתם של מתחמי התעסוקה בראשון לציון יפחת אחוז התושבים הנוסעים מדי יום אל מחוץ לעיר על מנת לעבוד ולהתפרנס, אך עוד קודם לכן, אנו מבקשים לסייע לתושבים ולמעסיקים בגבולות העיר, למצוא האחד את השני ולסייע לתושבים לשפר את איכות חייהם".

 חבר המועצה אייל מושיוב, מחזיק תיק פיתוח עסקי וקידום יזמות: "כחבר מועצת העירייה אני גאה על כך שביכולתי לעזור לתושבי העיר למצוא מקור פרנסה בגבולות העיר".

 לדברי מרינה רדלינגר, מנהלת פיתוח עסקי וקידום יזמות, "האתר העירוני יתעדכן מדי יום ובאמצעותו יוכלו תושבי העיר המעוניינים בכך לבחור משרה מתאימה  ולהעביר קורות חיים ישירות לחברה".

 כתובת האתר: www.rishonjob.co.il

אתם מוזמנים להיכנס!

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

14 במאי 2012