הסתיימו עבודות בניית משכנה החדש של תנועת הנוער "מכבי צעיר"

תמונה של הצדעת בני נוער
 

בסוף השבוע האחרון, העניק ראש העירייה, דב צור, לנציגי התנועה את המפתחות לבית התנועה החדש שנבנה בהשקעה של קרוב לשני מיליון שקלים

 בימים אלו סיימה עיריית ראשון לציון את  עבודות בניית משכנה החדש של תנועת הנוער  מכבי  צעיר בשכונת גן נחום. מעתה, יוכלו חברי התנועה ליהנות ממבנה פעילות חדש ומשודרג שנבנה בהשקעה של קרוב ל-2 מיליון שקלים.

 לתנועה, שני סניפים ברחבי העיר, כאשר מול המבנה הקיים של התנועה במערב העיר, בנתה העירייה מועדון חדש.

 בסוף השבוע האחרון, בירך ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, באירועי מרוץ הלפיד של התנועה, ובאותה העת העניק לנציגות התנועה את המפתח למבנה החדש:" חברים יקרים, לפני שנתיים בחגיגות מרוץ הלפיד, הבטחתי לכם מבנה חדש-והיום אני מקיים. בהשקעה של מעל ל-2 מיליון שקלים, בנינו לכם מבנה חדש לגמרי, מרווח ואיכותי. מיזגנו אותו, אנחנו מציידים אותו ונדאג לכל הצרכים, כדי שתוכלו ליהנות מתנאים הטובים ביותר בפעילות. אני בטוח, שהמבנה החדש ימשוך לסניף חניכים רבים ושהתנועה בעיר תגדל ותחנך עוד דורות של ילדים".

 עוד הוסיף צור: "פעילות תנועות הנוער בעיר חשובה לי באופן אישי. מדובר בחלק בלתי נפרד מחינוך ילדינו. תנועות הנוער מספקות  תעסוקה חינוכית ותרבות פנאי איכותית ועשירה בערכים לילדים ולנוער בעיר, ולכן השקענו בחידושו של בית תנועת הנוער "מכבי צעיר" על מנת להגשים מטרות אלו מחוץ לכותלי לבתי הספר. חידוש המבנה של תנועת "מכבי צעיר" הוא דוגמה אחת מיני רבות למאמצים אשר אנחנו משקיעים במטרה למשוך את  בני נוער להצטרף לתנועות".

 חבר המועצה, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן:"אני מברך את צאתו של הפרויקט אל הפועל, משום שמדובר באחת מתנועות הנוער החשובות בעיר. כפי שפעלנו, ראש העיר ואנוכי, מתחילת הקדנציה, לטיפוח ושדרוג מבני תנועות הנוער, כך נמשיך לפעול, בקידום בניית מבנים חדשים, כאשר מה שעומד לנגד עינינו הוא מבנים בטוחים וראויים, אשר יאפשרו שהייה מהנה של בני הנוער במקום. אגף הנוער והצעירים משקיע משאבים רבים ותשומת לב רבה וברצוני לברך ולהודות למנהלת האגף ולצוות המסור."

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

27 בדצמבר 2011