משקיעים בחינוך

  בשבוע שעבר התכנסו כל מנהלי החינוך העל יסודי להשתלמות בנושא חיזוק הרצף השש-שנתי

ההתכנסות שנערכה במעלה החמישה ארכה כיומיים, במהלכם השתתפו מנהלי בתי הספר העל-יסודיים השתלמות בנושא המבנה השש-שנתי

בשבוע שעבר התכנסו כל מנהלי בתי הספר העל יסודיים בעיר, במלון מעלה החמישה בהרי ירושלים, למשך יומיים, לדיון בחיזוק הרצף השש-שנתי.

 במהלך הכנס, השתתפו המנהלים בהרצאות מגוונות בנושא מנהיגות וניהול רגשות ובסדנאות רבות הקשורות להגדרת תפקידים במבנה השש שנתי העל יסודי.

 את ההשתלמות יזם האגף לחינוך על-יסודי במינהל החינוך, בראשותה של ד"ר ענת ליבוביץ', בשיתוף פיקוח משרד החינוך וחברת "משאבי ידע" המעניקה למנהלים את הייעוץ הארגוני בחיבורים השש-שנתיים בחינוך העל יסודי.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, הגיע לביקור במעלה החמישה, ודווקא הפעם לא דיבר על חינוך, אלא סקר בפני המנהלים את תכניותיו להתפתחותה של העיר ראשון לציון.

 ראש מינהל החינוך, אריאלה ישראלי:"מנהל החינוך בעיריית ראשון לציון, כחלק ממדיניות ראש העיר, רואה חשיבות עליונה בשיפור מנגנון המעבר למבנה השש-שנתי. בחרנו להשקיע בהקניית ידע ומיומנויות למנהלי בתי הספר העל-יסודיים, על מנת להעניק להם מצע הכרחי להסתגלות הטובה ביותר למבנה החדש".

 מנהלת האגף לחינוך על יסודי, ד"ר ענת ליבוביץ: "התוצרים של ימי העיון מהווים את הבסיס להמשך העבודה במבנה השש-שנתי ומניחים את התשתית לקבלת החלטות מושכלת ומוסכמת בכל רמות הניהול".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת העירייה

5 ביולי 2011