משקיעים בנחלת יהודה

 

עיריית ראשון לציון הקימה מגרש קט רגל ייחודי בבית הספר היסודי החדש בשכונת נחלת יהודה

 המגרש, בו הותקן דשא סינטטי, מתפרש על שטח של דונם וחצי ונבנה נוסף למגרש ספורט משולב למשחקי כדורסל וכדורגל שנבנה בבית הספר

 בימים האחרונים סיימה עיריית ראשון לציון, באמצעות החברה הכלכלית, את העבודות להקמתו של מגרש קט רגל חדש וייחודי, עם דשא סינטטי, הנבנה על שטח של דונם וחצי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בבית הספר היסודי החדש בנחלת יהודה. המגרש החדש, נבנה נוסף למגרש משולב למשחקי כדורגל וכדורסל הנבנה כבר במתחם בית הספר.

 למעשה, בשכונה מוקמת בימים אלו קריית חינוך חדשה שתתפרש על שטח של 50 דונם בסך הכל. קריית החינוך כוללת את בית הספר היסודי החדש שהחל לפעול בתחילת השנה ובית ספר שש שנתי שיכלול חטיבה ותיכון. בנייתו של בית הספר התיכון השש שנתי החלה כבר וצפויה להסתיים כבר בספטמבר 2013.

יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית, יוסי שניר:"שכונת נחלת יהודה החדשה, הולכת ומתאכלסת בימים אלו וצפויה לגדול משמעותית בשנים הקרובות. על כן, אנו עמלים על פיתוח ברמה הגבוהה ביותר הכולל את  בניית קריית החינוך הראשונה מסוגה בארץ, אשר המתקנים בה ישמשו בבוקר את תלמידי בית הספר ובערב את כלל תושבי השכונה. כמו כן, בימים אלו, אנו משלימים את בנייתם של מעבר תת קרקעי לבית הספר, כדי לפתוח גישה נוחה ובטיחותית לילדי השכונה לתוך בית הספר וכן עמלים על בניית מוסדות ציבור נוספים בשכונה, כך שתושבי השכונה ימצאו מענה לכל צרכיהם בתוך השכונה".

 מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג: "בבואנו לתכנן את אכלוס שכונת נחלת יהודה החדשה, בראש מעיננו עמדה המשימה להקים בית ספר מתקדם, מודרני ומשוכלל, לצד מתקן ספורט מהמתקדמים שקיימים בבתי הספר בארץ. בית הספר הזה יהיה בית ספר שיאפשר עיסוק בספורט ברמה הגבוהה ביותר ויהיה הראשון מסוגו בארץ".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

12 בנובמבר 2012