משקיעים בתרבות פנאי איכותית

  בהשקעה של קרוב ל-1.5 מיליון שקלים תבנה עיריית ראשון לציון תוספת משמעותית למרכז הקהילתי בשכונת גני ראשון

 תוספת של 200 מ"ר למרכז הקהילתי בגני ראשון, כמעט ותכפיל את גודלו ותיבנה לרווחתם של תושבי האזור במסגרת ההשקעה בתרבות פנאי איכותית לילדי ובוגרי השכונה

במסגרת ההשקעה בתרבות פנאי איכותית לתושבי כל השכונות, תבנה עיריית ראשון לציון, בהשקעה של 1.5 מיליון שקלים, תוספת של 200 מ"ר למרכז הקהילתי בשכונת גני ראשון בעיר.

 על בנייתה של התוספת למרכז אמון האגף לבנייה ציבורית בראשותה של אדריכלית ורד סולומון ממן, שמספרת כי המרכז הקהילתי המורחב יתפרש על שטח של 450 מ"ר וייתן מענה לצרכי תושבי השכונות בקרבת מקום.

 את המרכז הקהילתי המורחב תמשיך להפעיל החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, אשר תציע לתושבים מגוון חדש ועשיר יותר של חוגים ופעילויות הנותנים מענה לצורכי כל המשפחה, לילדים, לנוער ולמבוגרים, בתקווה כי כל אחד , בכל גיל יוכל למצוא פעילות שתביא לידי  ביטוי את יכולתו, העדפותיו וטעמו האישי.


התוספת למרכז אשר תיבנה בנוסף ל-16 המרכזים הקהילתיים המופעלים היום ברחבי העיר, נמצאת כעת בשלבי הכנה למכרז ובנייתה צפויה להתחיל בנובמבר השנה ולהסתיים עד ספטמבר 2013. התוספת תיבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לרווחת תושבי האזור.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אומר: "בבניית תוספת שכמעט ומכפילה את גודלו של המרכז הקהילתי בשכונה אנו מעניקים לילדי גני ראשון וגם למבוגרים בשכונה תוספת חינוכית של פעילויות בשעות הפנאי קרוב לבית. אנחנו רוצים ליצור עבור התושבים, ילדים כמבוגרים, מקום שיהיה זמין, נגיש ובטוח, שיספק פעילויות אטרקטיביות ומהנות. הקמתם ושדרוגם של המרכזים הקהילתיים היא ביטוי למדיניות הזו, ונמשיך להשקיע במטרה הזאת, כי מדובר בחלק משמעותי מרקמתה החינוכית של העיר".

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

9 ביולי 2012