פותחים את השנה במרכזים הקהילתיים

  אחרי החגים: פותחים שנת פעילות חדשה  במרכזים הקהילתיים בעיר

החברה העירונית פותחת את שנת פעילות המרכזים הקהילתיים ומציעה לתושבים חוגים וסדנאות מכל הסוגים החל ממחול, ספורט ותיאטרון ועד חוגים כמו "רופא נולד", חוג אילוף כלבים לילדים, חוג לילדי הפלא "אוואטר", בישול ואפייה, יוגה לילדים, בניית רובוטים וחוג מהנדסים צעירים

אחרי החגים כבר הגיע ובחברה העירונית פותחים את שנת הפעילות ב- 24 המרכזים הקהילתיים הפרוסים על פני העיר, מהמזרח עד למערב. המרכזים נפתחו עם תוכניות עשירות ומגוונות המתאימות לכל שכבות הגיל. אומנות, מחול, שירה, ספורט, יצירה, מדעים, תיאטרון, שפות ועוד הם רק חלק מהמגוון העצום שמציעים המרכזים הקהילתיים של החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש.

 מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק:"היצע החוגים והפעילויות השנה במרכזי הקהילה גדול, מגוון, ייחודי ומרשים. ראשון לציון מובילה בארץ בהשקעה בפעילויות ספורט, תרבות ופנאי וזה ניכר. אנו שמחים לגדל במרכזים הרבים שלנו את הדור הבא של עולם המחול, האמנות והספורט ומזמינים את כל תושבי העיר לקחת חלק בחגיגה".

 חני ציביון, מנהלת הרשות מרכזי קהילה, כותרים וקייטנות אומרת, כי לצד החוגים המוכרים, השנה אנו מציעים חוגים חדשים ושונים, כגון, חוג "רופא נולד" בו ילמדו הילדים על מערכות הגוף השונות, יערכו ניסויים ומשחקים רפואיים ויבינו כיצד פועל גופם וכיצד לשמור עליו. כמו כן, יפתח השנה חוג אילוף כלבים לילדים, חוג ילדי הפלא "אוואטר" בו לומדים הילדים לשחק בעולם בו הכל אפשרי ממש כמו בסרט: "אוואטר"- חוג המבוסס על משחק דמיון מהנה ומאתגר. מהות השיטה היא ניצול חווית המציאות המדומה כדי להקנות חוויות מתקנות בעולם המציאות. הילדים יוצרים דמויות אשר משתנות ומתפתחות במהלך השנה דרך ההרפתקאות השונות שהם חווים יחדיו כחבורה.

עוד השנה, חוגי "רובוקיד" בהם יתנסו הילדים בבניית רובוטים, חוג לבניית דינוזאורים וחוג "השף החושב" שילמד בישול בריא תוך שימת דגש על הרכבי המזון ועוד.

"המרכזים הקהילתיים הפזורים ברחבי העיר משמשים בית לתושבי השכונות וכך הופכים את מצבור האנשים באזור מסוים לקהילה. אנו רואים במרכזים מקום להרחבת אופקים, להעשרה, ולהשלמת משימת החינוך הבלתי פורמאלי. המרכזים הפזורים ברחבי העיר נותנים מענה לכל הגילאים וממשיכים את הרצף החינוכי מהשעה 14:00 ועד סופו של היום. אצלנו תוכלו למצוא חוגים לכל ילד, בעל תחומי עניין מגוונים ככל שיהיו".

 גם בתחום המחול והאומנות משקיעה החברה העירונית משאבים רבים. בין השאר ניתן למצוא חוגי ברייקדאנס, היפ הופ, ג'אז, ריקודים סלונים, ביה"ס למשחק ותיאטרון, ביה"ס לשירה ופיתוח קול – ווקאל – מאות ילדים ובני נוער אשר אוהבים את השירה ורוצים להיות הכוכב נולד הבא, מורים מקצועיים מן השורה הראשונה, לימוד פיתוח קול וכלי נגינה. הופעות והכנה לאודישנים ללהקות צבאיות ועוד.

 גם בתחום הספורט מתחילים את העונה במלוא המרץ, ושם תוכלו למצוא חוגים כמו "זומבה", שיעורי אירובי דאנס, משחקי כדור, אומנויות לחימה ואפילו חוג הישרדות. בתחום המדע מציעים המרכזים חוגי בניית רובוטים, לגו הנדסי ובניית דינוזאורים.

 גם חוגים קיימים קיבלו השנה תוספות מרעננות-לדוגמה, בחוג חוקרי טבע צעירים יוכלו מהשנה משתתפי החוג לקחת את בעלי החיים לביתם.

 לקבלת פרטים נוספים גלשו לאתר האינטרנט של החברה העירונית www.hironit.co.il.

15 באוקטובר 2012