חוגגים את סיום הקיץ בפתיחת שנת הפעילות החדשה במרכזים הקהילתיים בעיר

 

החברה העירונית פותחת את שנת פעילות המרכזים הקהילתיים ומציעה לתושבים חוגים וסדנאות מכל הסוגים החל ממחול, ספורט ותיאטרון ועד לסודות המדע והחלל, בישול ואפייה, יוגה לילדים, בניית רובוטים וחוג מהנדסים צעירים

עם סיום עונת פעילות הקייטנות העירוניות ששברה את שיא כל הזמנים עם 11,000 ילדים שלקחו בהן חלק בחופשת הקיץ, פותחים 24 מרכזים קהילתיים הפרוסים על פני העיר, מהמזרח עד למערב, את שנת הפעילות תשע"ב. המרכזים נפתחו עם תוכניות עשירות ומגוונות המתאימות לכל שכבות הגיל. אומנות, מחול, שירה, ספורט, יצירה, מדעים, תיאטרון, שפות ועוד הם רק חלק מהמגוון העצום שמציעים המרכזים הקהילתיים של החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש.

 מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק:"אנו שמחים לפתוח את שנת הפעילות לאחר שתושבי העיר הצביעו ברגליים והקיץ שברו את השיא במספר הנרשמים לקייטנות העירוניות. ההיצע השנה במרכזי הקהילה גדול, מגוון, ייחודי ומרשים. ראשון לציון מובילה בארץ בהשקעה בפעילויות ספורט, תרבות ופנאי וזה ניכר. אנו שמחים לגדל במרכזים הרבים שלנו את הדור הבא של עולם המחול, האמנות והספורט ומזמינים את כל תושבי העיר לקחת חלק בחגיגה".

 חני ציביון, מנהלת הרשות מרכזי קהילה, כותרים וקייטנות אומרת, כי לצד החוגים המוכרים, השנה אנו מציעים חוגים חדשים ושונים, כגון, חוגי "רובוקיד" בהם יתנסו הילדים בבניית רובוטים, חוג לבניית דינוזאורים וחוג "השף החושב" שילמד בישול בריא תוך שימת דגש על הרכבי המזון.

"המרכזים הקהילתיים הפזורים ברחבי העיר משמשים בית לתושבי השכונות וכך הופכים את מצבור האנשים באזור מסוים לקהילה. אנו רואים במרכזים מקום להרחבת אופקים, להעשרה, ולהשלמת משימת החינוך הבלתי פורמאלי. המרכזים הפזורים ברחבי העיר נותנים מענה לכל הגילאים וממשיכים את הרצף החינוכי מהשעה 14:00 ועד סופו של היום. אצלנו תוכלו למצוא חוגים לכל ילד, בעל תחומי עניין מגוונים ככל שיהיו".

 גם בתחום המחול והאומנות משקיעה החברה העירונית משאבים רבים. בין השאר ניתן למצוא חוגי ברייקדאנס, היפ הופ, ג'אז, ריקודים סלונים, ביה"ס למשחק ותיאטרון, ביה"ס לשירה ופיתוח קול – ווקאל – מאות ילדים ובני נוער אשר אוהבים את השירה ורוצים להיות הכוכב נולד הבא, מורים מקצועיים מן השורה הראשונה, לימוד פיתוח קול וכלי נגינה. הופעות והכנה לאודישנים ללהקות צבאיות ועוד.

 גם בתחום הספורט מתחילים את העונה במלוא המרץ, ושם תוכלו למצוא חוגים כמו "זומבה" – להיט חדש מארה"ב  - שיעורי אירובי דאנס, משחקי כדור, אומנויות לחימה ואפילו חוג הישרדות. בתחום המדע מציעים המרכזים חוגי בניית רובוטים, לגו הנדסי ובניית דינוזאורים.

 גם חוגים קיימים קיבלו השנה תוספות מרעננות-לדוגמה, בחוג חוקרי טבע צעירים יוכלו מהשנה משתתפי החוג לקחת את בעלי החיים לביתם.

 לקבלת פרטים נוספים גלשו לאתר האינטרנט של החברה העירונית www.hironit.co.il.