מסיבת פורים מגיל 6 ועד 88

תמונה של חוגגים במסיבה
תלמידי בתי ספר יסודי וחברות מועדון גיל הזהב מציגים: מסיבת פורים מגיל 6 ועד 88
אין כמו ילדים שיחממו את הלב. בתחילת השבוע היו אלה תלמידי בתי הספר היסודיים "נווה עוז" ו"נווה דקלים" שהקדימו את פורים
וחגגו עם חברות מועדון גיל הזהב בשיכון המזרח

תחשבו על מסיבת פורים עם הפרש הגילאים הכי גדול? אם עדיין לא מצאתם את התשובה, אתם מוזמנים לחפש אותה במועדון גיל הזהב בשיכון המזרח בעיר. בתחילת השבוע פשטו על המועדון 50 חברי מועצת התלמידים של בתי הספר היסודיים "נווה עוז" ו"נווה דקלים" שבאו לשמח את נשות המועדון בחגיגת פורים מוקדמת.

אומנם התלמידים היו מבוישים בתחילה, אבל כנראה שכל מה שהיה צריך זה שירי פורים שיגשרו בין התלמידים לגמלאיות. וכך היה, הנשים, מלאות אנרגיה, קמו מהכיסאות, אחזו בידיהם של התלמידים ויצרו מעגלי ריקודים. טף וזקן מגיל 6 ועד 88 החלו להשתעשע ולשמוח יחד כאילו אין הבדל בגילאים.

אחת הנשים ביקשה לברך את הילדים שכבר הרגישו נינוחים מאוד בחברתן: "אתם כמו הנכדים שלי, ישמור אתכם האלוהים". אישה אחרת הוסיפה: "תודה לכם שבאתם, כולכם כמו הנכדים שלנו תהיו בריאים ותלמידים טובים. תודה שבאתם לשמוח יחד איתנו".

התלמידה אופק שגב השיבה: "תודה רבה על הברכות. מאוד שמחנו להגיע לחגוג מסיבה קצת אחרת". המורות, ריני אוחיון מ"נווה עוז" ויקרת ליזרוביץ' מ"נווה דקלים" הן אלה שהגו  את מסיבת הפורים שקיבלה את הכותרת "שמחים יחד בפורים-טף ועד זקן". המורות היו מסופקות מהמפגש ואמרו: "המפגש המרגש הוא חלק מיוזמה של חינוך לערכים בשפת המעשה. אחרי שלוש שעות של מסיבת פורים התלמידים חזרו נרגשים מחוויה שהעשירה אותם".    

 כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת העירייה

18 בפברואר 2013