רחוב רוטשילד בקרנבל אמיתי

תמונה של מופע בקרנבל

  תרבות רחוב, מעל ל-20 אלף איש הגיעו בשישי האחרון לחגוג במסיבת הרחוב שערכה עיריית ראשון לציון

הצלחה מסחררת:לראשונה בעיר, התקיימה בשישי האחרון מסיבת רחוב במסגרתה נערך ברחוב רוטשילד קרנבל אמיתי שכלל את הופעתו של  מוש בן ארי ושל מגוון D.J's שהרימו את האווירה לשמיים; אל המסיבה, שהוגדרה כהצלחה מסחררת, הגיעו מעל ל-20 אלף איש,שחגגו באירוע ראשון מסוגו בעיר

 ראשון לציון מציינת השנה 130 שנים להיווסדה אך ממשיכה להוכיח כי מדובר בעיר צעירה, בועטת מלאת מרץ וצמאת חיים. ביום שישי האחרון, החל מהשעה 11:00 הפך רחוב רוטשילד בחלק שבין ז'בוטינסקי לרחוב רמז לזירה של מסיבת הרחוב הגדולה, הייחודית  והאטרקטיבית ביותרשידעה העיר-והכל בחינם וללא תשלום. את המסיבה פקדו מעל ל-20 אלף איש בכל הגילאים: צעירים, בני נוער, משפחות עם עגלות וילדים.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, שהגיע למסיבה, הזמין לבמה את מוש בן ארי למופע המרכזי, אשר לפניו הרקידו את הקהל מטובי ה-D.j's: סהר זינגלביץ', Ace Ventura, ליאור מילר, אלה גוטמן וברק עטיה.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, אמר לצעירים במסיבת הרחוב:"ראשון לציון משקיעה בצעירים שלה. אני שמח לראות את אלפי התושבים שהגיעו לחגוג במסיבה והכתירו אותה כהצלחה מסחררת. ההפתעה הגדולה היא שכיוונו לצעירי העיר, וקיבלנו את כל העיר. זה רק מראה שתושבי ראשון לציון פתוחים לכל סוגי התרבות. שמחנו במיוחד להעניק לצעירי העיר, מסיבה מושכת וייחודית כדי לספק להם את מה שעד היום נאלצו לנסוע אל מחוץ לעיר כדי לקבל".

 חבר מועצת העיר, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן:"הופתעתי לטובה מכמות הצעירים, במגוון הגילאים, שהגיעו למסיבת הרחוב וחגגו שעות ארוכות בחוויה בלתי נשכחת של מסיבה תחת כיפת השמיים ברחוב רוטשילד המרכזי בעיר-האירוע בהחלט הוגדר כהצלחה מסחררת. כמחזיק תיק הצעירים אני פועל במישורים רבים, בשיתוף עם ראש העירייה, על מנת להעניק לצעירי העיר את מגוון האלטרנטיבות המושכות והאיכותיות ביותר לבילוי. זה לא מתקבל על הדעת שבעבור מסיבת רחוב טובה נוסעים צעירי ראשון לציון לעיר תל אביב. כעת, הוכחנו כי אין בכך צורך. בשישי האחרון הוכחנו שראשון לציון היא עיר צעירה, בעלת אפשרויות ייחודיות ואטרקטיביות לבילוי".

 אוזן ביקש להודות לאגף הנוער והצעירים בראשותה של דפנה שקורי על העבודה הרבה בכל הקשור לארגון מסיבת הרחוב:"אגף הנוער והצעירים קיים עבודת שטח רבה על מנת להביא לידיעתם של צעירי העיר את מסיבת הרחוב ולמשוך אליה נוער וצעירים איכותיים מתנועות הנוער, מפרלמנט הנוער, מועצות תלמידים, פעילים בית ספריים, פעילים במרכזי הנוער והצעירים ועוד, באמצעים שונים, תוך עבודה מאומצת ועל כך אני רוצה להודות להם-ניתן לזקוף גם לזכותם את הצלחתה של המסיבה".

 חבר מועצת העיר, מחזיק תיק התרבות, דוד ראובן:"גם הפעם עשתה החברה העירונית, בשיתוף אגף הנוער והצעירים, את המיטב על מנת לספק לתושבים את האירוע הטוב ביותר בסטנדרטים הגבוהים ביותר במסגרת ההשקעה הרבה בנוער ובצעירים של העיר. למשתתפים ציפו הפתעות רבות והכל בחינם וללא תשלום. האירוע עבר בהצלחה רבה, ללא תקלות, באווירה טובה וחגיגית מאין כמוה".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון                                                    

18 ביוני 2012