ראש העיר נפגש עם נציגי פרלמנט הנוער העירוני

דב צור ונציגי הפרלמנט
 

בשבוע שעבר התקיים בלשכתו של ראש העירייה דב צור, מפגש ייחודי עם נציגי מליאת פרלמנט הנוער העירוני בראשותה של יושבת ראש הפרלמנט הנבחרת, נועה עזר. המפגש התקיים בנוכחותם של חבר המועצה, מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן, מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, סמנכ"ל העירייה, חיה ברנפלד, ראש מינהל החינוך, ד"ר שוש נחום ומנהלת אגף הנוער והצעירים, דפנה שקורי.

ראש העירייה סיפר לחברי הפרלמנט כי ברצונו להעמיק את שיתוף הפעולה עם פרלמנט הנוער העירוני והציע להם להתחבר לפייסבוק העירוני שם יוכלו לשאול אותו שאלות, להציע הצעות ולקבל מענה מהיר.

חברי הפרלמנט ניצלו את המפגש ושאלו את ראש העיר שאלות והעלו נקודות חשובות אותן ברצונם לקדם במסגרת שיתוף הפעולה עם העירייה, בין היתר, בנושאי בנייתם של מרכזי נוער, תמיכה בתנועות הנוער ועוד. חברי הפרלמנט הופתעו לגלות כי חלק מהצעותיהם כבר מקודמות על ידי אגף הנוער והצעירים בעיריית ראשון לציון.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"שמחתי לארח את חברי פרלמנט הנוער העירוני ולדון איתם על הנושאים שחשובים להם. ההשקעה בבני הנוער בעיר היא חלק בלתי נפרד מההשקעה בחינוך. גם השנה הגדלתי את  ההשקעה בנוער, גידול המביא את תקציב הנוער לסך של 8.7 מיליוני שקלים.  גידול זה מבטא את המדיניות להמשיך ולחזק את פעילות הנוער ותנועות הנוער. אני אשמח לשתף את חברי פרלמנט הנוער בפעילות העירייה בתחום, לשמור עמם על קשר, לשמוע מהם רעיונות, הצעות ולעבוד עמם בשיתוף פעולה גם בעתיד".

מחזיק תיק הצעירים והנוער, דורון אוזן: "השנה במיוחד ישנה חשיבות מיוחדת לפרלמנט הנוער העירוני, היות ושינינו את שיטת הבחירות שהייתה נהוגה במשך 15 השנים האחרונות על מנת שיהיה ייצוג רחב יותר של בני נוער. לפני כ- 3 שנים הבעתי את דעתי בעניין שיש לבצע רה ארגון בעבודת הפרלמנט מול אגף הנוער והצעירים ומול בתי הספר בבחירות, ואכן בבחירות הפרלמנט האחרונות השינוי קרה ובעבודה משוטפת ובליווי האגף רואים התקדמות.  היום האווירה אחרת, רואים פרלמנט יוזם ומעורב. ברצוני לברך את יו"ר פרלמנט הנוער- נועה עזר בברכת הצלחה ולהודות למנהלת אגף הנוער והצעירים ולצוות".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

12 במרץ 2012