סוגרים את "חודש הגמלאים": מופע מיוחד של מיקי קם

 

כ – 1,000 אזרחים ותיקים הגיעו השבוע להיכל התרבות בעיר למופע המיוחד של השחקנית והקומיקאית מיקי קם, במסגרת אירוע הנעילה של חודש הגמלאים, שצוין בעיר במהלך חודש אוקטובר. האירוע נערך במעמד ראש העירייה, דב צור, ממלא מקומו, מוטי עג'מי, שהוביל את אירועי חודש הגמלאים בעיר ומנהלת האגף לפעילויות חברתיות, רחל בטיטו. במסגרת חודש הגמלאים התקיימו ברחבי העיר מגוון אירועים תרבותיים, הרצאות ומופעים אשר היו מיועדים בעיקר לבני הגיל השלישי.

ראש העיר, דב צור אמר באירוע: "בחודש הזה ביקשנו לייחד אתכם, קהל הגמלאים, ולהצדיע לכם באופן מיוחד. אתם - אזרחיה הותיקים של העיר - עמלתם ובניתם את העיר, גידלתם משפחות למופת, הגעתם אל המנוחה והנחלה, וכעת זה הזמן שלנו להשקיע בכם". ראש העיר הדגיש כי עיריית ראשון לציון מפעילה מגוון רחב של שירותים לגיל השלישי במהלך ימות השנה מתוך הבנה כי פעילות חברתית שומרת על הבריאות. ראש העיר קרא לאזרחים הותיקים לתרום מנסיונם העשיר למען הקהילה בראשון לציון ועודד אותם לבוא ולהתנדב במרכזים השונים על מנת להנחיל את נסיונם רב השנים לדור הצעיר בעיר".

ממלא מקום ראש העיר וסגנו ומחזיק תיק הרווחה בעיר, מוטי עג'מי, אמר: "עיריית ראשון לציון רואה כיעד מרכזי את שיפור מעמדם ואיכות חיהם של הקשישים והגמלאים בחברה הישראלית. לכם האזרחים הותיקים יש את הזמן והרצון לרכוש תרבות וכקהל שוחר תרבות בוחרת העירייה להשקיע בכם במהלך השנה ומעשירה את הפעילויות במועדונים ואת המגוון הרב של האפשרויות עבורכם."

מנהלת האגף לפעילות חברתית, רחל בטיטו, אמרה, "במהלך חודש הגמלאים העלנו את מעמדם של המבוגרים מתוך רצון להוקיר להם על תרומתם הרבה לעיר ולמדינה. מופע זה נועל חודש עשיר ומגוון של פעילויות רבות בו לקחו חלק אלפי גמלאים אשר נהנו מתכנים אינטלקטואליים, גופניים, רגשיים וחווייתיים. אני מברכת אתכם על שיתוף הפעולה ומאחלת לכולכם רק בריאות".

כתבה: טליה סומך, דוברת עיריית ראשון לציון