חדש ורק בראשון לציון!

עיריית ראשון לציון תעניק מימון לסטודנטים ללא ריבית וההחזר-רק בסיום התואר
צור לציבור הסטודנטים:"אנו חולקים עמכם את הנטל ונמשיך לפעול על מנת לסייע".
בשנה שעברה, אישרה מועצת העיר את תכניתם של ראש העיר, דב צור, ומחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן, להקים קרן הלוואות לסטודנטים בני העיר בשיתוף קרן ראשון לציון. הקרן אפשרה לסטודנטים תושבי העיר לקבל הלוואה בנקאית בסך 10,000 ₪ בכל שנת לימודים לתואר ראשון, עד 3 שנות לימוד, כלומר הלוואה בהיקף של 30 אלף ₪. החזר ההלוואה עם סיום התואר. עד היום ניתנה ההלוואה בריבית חודשית בגובה פריים+רבע אחוז. מהיום על פי הסדר חדש עם בנק לאומי, תינתן ההלוואה לסטודנטים על ידי עיריית ראשון לציון ב-0% ריבית וההחזר בתום 3 שנות לימודים.
הסטודנט מצידו יתחיל לשלם את הקרן רק לאחר שיסיים את לימודי התואר. החזר ההלוואה יתבצע במשך שש שנים מיום לקיחת המימון ללימודים.
ראש העיר, דב צור:"בימים אלו אנו מרגישים היטב את מצוקתם של הצעירים לפרנס עצמם בכבוד. מחירי הדיור עולים, מחירי הדלק עולים, מחירי מצרכי המזון עולים והנטל מורגש היטב. אני מאמין שיכולת כלכלית לא צריכה להוות מכשול לרכישת השכלה גבוהה. כעיר שהציבה את החינוך כערך עליון, עיריית ראשון לציון פועלת על מנת להעניק לכל הסטודנטים בני העיר הזדמנות לרכוש השכלה ולהצליח. אני בטוח שהלוואות ללא ריבית בהחזר בתום תקופת הלימודים, יסייעו לציבור הסטודנטים. סטודנטים יקרים בני העיר- אנו חולקים עמכם את הנטל ונמשיך ליזום על מנת ללוות אתכם ולסייע לכם בתקופת הלימודים וגם אחריה".

חבר המועצה, מחזיק תיק הנוער והצעירים:"כממונה על הנוער והצעירים בעיר יזמתי את מימון הלימודים על מנת שיהיו יותר סטודנטים ויותר השכלה בראשון לציון. מדובר בצעד בעל חשיבות ראשונה במעלה שיאפשר לסטודנטים בעלי פוטנציאל ולעיתים מעוטי אמצעים, ללמוד ב"ראש שקט" ולרכוש השכלה אקדמאית. אנו מחויבים לדאוג לכך שכמה שיותר צעירים בראשל"צ ייכנסו למעגל הלימודים האקדמיים ולכן יזמנו את התוכנית עבורם, הסטודנטים הזכאים יקבלו את הלוואה באופן מיידי ללא ריבית, ללא הצמדה וללא ערבויות". להורדת טפסים לחצו כאן 
לשאלות  יש לפנות לקרן ראשון לציון בטלפון: 03-5354312 או  לכתוב לדואל  kerenrishon@gmail.com