משכן חדש לאגודה למלחמה בסרטן

תמונה של דב צור לוחץ ידיים

בשבוע שעבר נחנך משכנה החדש של האגודה למלחמה בסרטן  סניף ראשון לציון


במעמד החנוכה, נפתח מבצע ההתרמה "הקש בדלת", בתרומה נדיבה של עיריית ראשון לציון וחברות הבת העירוניות- ביום ב',
ה-22.10.12- יתקיים מבצע ההתרמה מדלת לדלת
עיריית ראשון לציון הקצתה את המשכן החדש לפעילות סניף העמותה בראשון לציון; צור:"מקווה שהמשכן החדש ישמש נאמנה את כל הפעילים באגודה שעושים עבודה מבורכת"

בחמישי האחרון נחנך משכנה החדש של האגודה למען המלחמה בסרטן, סניף ראשון לציון.את המבנה החדש שישמש לפעילותה של האגודה בעיר הקצתה עיריית ראשון לציון. טקס החנוכה התקיים במעמד ראש העירייה, דב צור, מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, סמנכ"ל העירייה, חיה ברנפלד, יו"ר מטה הסניפים של האגודה למלחמה בסרטן, רבקה בליסטרא, יו"ר סניף ראשון לציון של האגודה למלחמה בסרטן, רות אברמוביץ', מנהלת לשכתו של ראש העירייה, ורד גבאי, פעילים, מתנדבים, בעלי תפקידים באגודה בהווה ובעבר ומכובדים נוספים.

במעמד החנוכה נקבעה מזוזה במשכן החדש על ידי הרב מאלוב ונפתח באופן רשמי מבצע "הקש בדלת" של האגודה. כמיטב המסורת, תרמה עיריית ראשון לציון תרומה נכבדת בשמה ובשם חברות הבת העירוניות.

 במהלך המפגש סיפרו מתנדבי העמותה כי בין יתר הפעילויות שמציעה האגודה קיימות קבוצות תמיכה לחולים ולבני משפחותיהם, קבוצות תמיכה למחלימים, קבוצות וחוגים שונים במלאכה ועוד.

 ראש עיריית ראשון לציון, פתח בטקס החנוכה את מבצע "הקש בדלת" בראשון לציון ובירך:"אני מקווה כי משכנה החדש של העמותה ישמש נאמנה את כל המתנדבים ופעילי העמותה שעושים עבודה מבורכת בכל ימות השנה. המשיכו כך-פעילותכם ראויה להערכה. בהזדמנות זאת, נאחל בריאות לכל תושבי העיר והמדינה והצלחה לעמותה במבצע "הקש בדלת" למען כל אותם חולים".

 יו"ר סניף ראשון לציון של האגודה למלחמה בסרטן, רות אברמוביץ', ביקשה להודות לעיריית ראשון לציון ולעומד בראשה, דב צור, על התרומה הנכבדת והוסיפה:"אני מאחלת בריאות טובה לכל תושבי העיר ומקווה לשיתוף פעולה מצד הציבור  בעשייה".

 המעוניינים להתנדב בסניף ראשון לציון של האגודה למלחמה בסרטן, אנא פנו לנציגי הסניף בטלפון -  03-9565506. 

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

15 באוקטובר 2012