משחקי רצפה בטרפז צבי פרנק

תמונה של משחקי רצפה
 במסגרת תנופת הפיתוח בשכונת טרפז צבי פרנק התקינה עיריית ראשון לציון מתקני רצפה אטרקטיביים וייחודיים לילדים המשלבים חשיבה ופעילות דינאמית

 בהשקעה של 4.5 מיליון שקלים פיתחה עיריית ראשון לציון בעזרת החברה הכלכלית את שכונת טרפז צבי פרנק. עבודות הפיתוח כללו סלילת כבישים, דרך אבנים משתלבות, בניית גינה ציבורית גדולה ומרהיבה עם מתקני משחק רבים, ספסלים והצללות והכול בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 כעת, במסגרת עבודות הפיתוח, החליטה העירייה על הקמתו של מגרש משחקים קטן, מקורי, אטרקטיבי ומהנה עבור ילדי השכונה בו סומנו משחקי רצפה המשלבים חשיבה ופעילות גופנית דינאמית.

 הסימונים הצבעוניים והגדולים מפעילים את הילדים, בנושאים שונים ומגוונים. בין יתר הדברים תוכלו למצוא במגרש משחקי קלאס, משחק סולמות ונחשים ועוד. את העבודות ביצעה עבור העירייה חברת סימונים לישראל.

 מנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג, מספר כי מדובר בתוספת מקורית לגינת המשחקים שנבנתה בשכונה:"במסגרת פיתוח טרפז צבי פרנק, ניסינו להעניק לתושבים פיתוח מודרני, חדיש ושונה. לכן מלבד הקמתו של גן משחקים קלאסי עם מתקני שעשוע, הוספנו גם משחקי רצפה בסטנדרטים גבוהים. אין לי ספק כי מדובר בחוויה חדשה, צבעונית ומאתגרת לילדים שרגילים בימים אלו לשחק במחשב, לחזור את המשחקים הנוסטלגיים שיהוו תמריץ לצאת מן הבית, לשחק עם בני גילם ולהפעיל את הגוף, לצד אתגרי חשיבה".

 מגרש משחקי רצפה נוסף הותקן ברחוב ההסתדרות במערב העיר. בעירייה מציינים, כי מידת הפופולאריות של מגרש משחקי הרצפה תיבחן ומגרשים נוספים יוקמו במידת הצורך ולפי מידת הביקושים והשימושים בגן הקיים.

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

13 בפברואר 2012