משקיעים במתקני ספורט

  בחודש האחרון השלימה העירייה את בנייתם של שני מגרשי ספורט חדשים

בהשקעה של מאות אלפי שקלים נבנו בבית הספר נגבה ובמתחם ה"ספורט כיף" במערב העיר מגרשי ספורט חדשים ברמה הגבוהה ביותר מהם יוכלו ליהנות תושבי העיר 

בחודש האחרון השלימה עיריית ראשון לציון, באמצעות החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, את בנייתם של שני מגרשי ספורט חדשים, האחד, בבית הספר "נגבה" בשכונת קריית גנים  והשני במתחם "הספורטכיף" במערב העיר.

 מגרשי הספורט נבנו על שטח של 1500 מ"ר כל אחד. המגרשים מיועדים לשימוש תלמידי בתי הספר בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים והערב יהיו פתוחים לרווחת תושבי העיר.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"אני מאמין שהספורט הוא חלק בלתי נפרד מהווייתה של העיר ראשון לציון. חשוב לי באופן אישי להשקיע בספורט התחרותי והחובבני בעיר השקעה ראויה ולדאוג למתקני ספורט ברמה הגבוהה ביותר וכך אני פועל. מגרשי הספורט החדשים נבנו עבור תלמידי בתי הספר ותושבי השכונות ויאפשרו לכל ילד וילדה לעסוק בפעילויות ספורטיביות, בכל עת ובקרבה למקום מגוריהם".

 מנהל אגף הספורט בחברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, אמיר סולרסקי:"אין ספק שבתקופה קצרה באופן יחסי, נתן תקציב הספורט העירוני מענה הולם לצורכי בתי הספר ותושבי העיר כולה. ראש העיר ממשיך במדיניות של תמיכה בספורט העירוני, וכך יהיה עד שנקיף את פיתוח כל מגרשי הספורט ברחבי העיר".

 כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

 16 ביולי 2012