מבצע משותף של המשטרה ומחלק הנוער של החברה לביטחון וסדר ציבורי

  במבצע משותף של מחלק הנוער של החברה לביטחון והמשטרה נסגרה פיצוצייה שמכרה אלכוהול לקטינים וסמי פיצוציות

במסגרת פעילות החברה לביטחון והמשטרה נגד בתי עסק המוכרים אלכוהול בניגוד לחוק (מכירה לקטינים או מכירה בין השעות 23:00-06:00), נערך ביום שישי האחרון מבצע משותף של המשטרה ומחלק הנוער של החברה לביטחון וסדר ציבורי.

צוות של בלש נוער ופקח ממחלק הנוער של החברה לביטחון תצפתו בשעות הלילה על פיצוצייה במרכז העיר וגילו במקום לקוחות יוצאים ונכנסים כאשר כוסות וודקה בידם. כאשר נכנסו לפיצוצייה גילו כי המוכרת היא קטינה בת 17 בעצמה. במקום נמצאה קטינה נוספת בת 16 וכן בעל העסק. כולם היו תחת השפעת אלכוהול. בחיפוש שנערך בפיצוצייה נמצאו 108 שקיות סם פיצוציות מסוג nice guy. כמו כן, נמצאו במקום תעודות זהות של לקוחות שהשאירו אותן כפיקדון בעבור סמי פיצוציות שרכשו. המעורבים באירוע נעצרו והפיצוצייה נסגרה.

מ"מ יו"ר דירקטוריון החברה לביטחון, חבר המועצה עו"ד סורין גנות: "אנו רואים כי הפעילות שלנו נגד בתי העסק שמוכרים אלכוהול בניגוד לחוק נושאת פרי. בעלי העסקים הללו צריכים לדעת שאנו נשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותנו למגר את תופעות הסמים והאלכוהול מהרחובות שלנו ולהרחיק אותם מהילדים שלנו".

 מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני: "אנחנו יודעים היטב את הקשר בין צריכת אלכוהול לאלימות, ולכן אנו מגבירים את האכיפה ואת המיקוד שלנו בתחום הזה. החשיפה הזו מוכיחה כי שילוב זרועות נכון בין המשטרה לחברה לביטחון מביא לתוצאות".

 כתבה: טליה סומך, דוברת עיריית ראשון לציון

4 ביוני 2012